Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyik városba érdemes jobban...

Melyik városba érdemes jobban kiköltözni, Québec City vagy Montréal?

Figyelt kérdés
Munkám az lenne mert van egy jó diplomám s tapasztalatom is. Hallottam, hogy Québec nyugisabb hely, viszont nekem Montreal sem tűnik olyan nagy nyüzsgőnek. Véleményeket szeretnék hallani :) negatív megjegyzéseket nem szeretnék, köszönöm.

2016. okt. 23. 02:11
 1/3 Mr.Hyde válasza:
83%

Üdv! Én alapvetően nem ott lakom (hanem Kaliforniában) de egyszer voltam Montréal-ban, leírom mit tapasztaltam.


Nekem nagyon terszett, hogy ott ha jól tudom a város hivatalos nyelve a Francia, de természetesen az Angolt is mindenki beszéli ( de legalább tudtam kicsit franciául gyakorolni). Mindenesetre lehet nem árt ha tudsz valamennyit franciául, ha azt a várost választod.


Az hogy mennyire nyüzsgő azt nem igazán tudom megmondani, ember függő szerintem.

Számomra semmivel sem volt nyüzsgőbb mint Los Angeles.


Az emberek akikkel találkoztam, rendesek voltak, van minden féle bolt, étterem, kávézó stb, magyarán minden amit elvárhatsz egy nagy várostól.


Szóval összességében pozitív véleményem van róla, habár biztos másabb ott élni, mint egy hetet eltölteni ott, mindenesetre remélem segítettem valamennyit, aztán majd jön valaki aki többet tud mondani esetleg .

2016. okt. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

Ha nem akarsz negatívumokat, akkor nem strapálom magam.


Majd meglátod, ha ott leszel, jó?

2016. nov. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
13%

Ahhh, MrHyde....

Nagyon hasznos a hozzászólásod, megtudtuk tőled, hogy te kaliforniában laksz, Montreál kevésbé pezsgő, mint a 13 millió lakosú Los Angeles, Montreálban beszélnek angolul és franciául, te is beszélsz franciául is, és amúgy Montreálban vannak boltok, mint más nagyvárosokban....

Irigyek vagyunk rád, hogy te kaliforniából bullshitelsz. Kössz!

2016. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!