Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Lehet belőle baj? Ti vinnétek...

Lehet belőle baj? Ti vinnétek magatokkal?

Figyelt kérdés
Ajándékba kaptam egy UV lámpát és gél lakk szettet, azóta magamnak csinálom a körmöm 3 hetente. Készülünk kb. két hónapra Amerikába. Lehet baj ebből vagy inkább maradjon itthon?
2016. dec. 9. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Baj biztos nem lesz, max elveszik.

Ha a feladott poggyászban lesz, akkor szerintem semmi gond nem lesz vele. Kézi poggyászban folyadék max. 100 ml-es palackokban lehet. Pasi vagyok, úgyh fogalmam sincs, hogy a gél lakk szett miket tartalmaz.

2016. dec. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, rendes vagy!

Igazából arra gondoltam, nem-e vonatkoztatnak arra, hogy én azzal dolgozni akarok, igazából csak a minimális felszerelésem van meg, ami ahhoz kell, hogy ne kelljen műkörmöshöz járjak. Mindenképp a nagy bőröndbe tenném.

Még egyszer köszi a gyors választ! :)

2016. dec. 9. 17:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem vinném, de én szeretek praktikusan pakolni, csak azt viszem magammal, ami tényleg fontos.
2016. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

En is magamnak csinalom, de amikor hazalatogatok, akkor nem viszek semmit, mert nagyon maceras pakolni, plusz az UV lampa izzojaban ha elpattan a szal, akkor cseszheted. En biztos nem raknam a borondbe, amit dobalnak a rakodok.


Toltest (allamtol fuggoen) szerintem mar ilyen 25-30 dollarert megcsinalnak (es 1 ora alatt kesz van) vagyis inkabb guglizz nail salon helyeket abban a varosban ahol lesztek es esetleg dobj nekik egy emailt, hogy how much is the gel filling?

Egyszerubb/gyorsabb ha massal csinaltatod a kirandulas alatt. En mar vittem magammal kirandulasra a cuccot es a hotel szobaban csinaltam meg a toltest, de at kellett rendezni a butorokat, mert a fenyviszonyok nem voltak tul jok a szobaban. (Kocsival mentem es nem feltettem a csomagtartoban a lampat, de repulore fel nem vinnem).


Tovabba nem garantalom, hogy a bevandorlasi tiszt nem fogja azt gondolni, hogy dolgozni jossz kormos cuccal. Bar ha tini vagy es anyuekkal jossz kirandulni, az mas...

2016. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
* nem vonatkoztatnak-e arra,...
2016. dec. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha olyan jól megy hogy 2 hónapot leszel Amerikában akkor műkörmösre is futja :P

Egyébként meg nem olyan életbevágóan fontos a műköröm hogy ne lehessen kibírni 2 hónapot.

Csak a legfontosabb dolgokat vidd magaddal mert ha belépéskor megnézik a csomagodat simán megkérdezik hogy minek viszel uv lámpát és gél lakk szettet nyaraláshoz és felmerülhet a gyanú hogy dolgozni mész.

2016. dec. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
... kint fillérekért lehet venni, és ráadásul a legmodernebbet!!! mit parázol? n em voltál még az USA-ban, és nem is tudsz róla még ennyit sem, hogy az európai kontiinens 100 évvel el vn maradva Amerikától minden tekintetben!!!
2016. dec. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az uv lampat nem tudod hasznalni itt, mert a konnektor teljesen mas. Itt csak 120 voltos, nem 220. Es a dugo alakja is mas.

Mukormos itt kb minden sarkon van, es ha nem a hilton szalloban akarod a kormeidet megcsinaltatni, akkor olcso is.

A belepeskor meg a bevandorlasi tiszt tuti visszafordit a keszleteddel, hogy dolgozni akarsz :)))

2016. dec. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
110 volt aza "120" nem???? tényleg Amerikában vagy???
2016. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bocsanat, de Typically, either 110-volt AC (110V) or 220-volt AC (220V) voltages are used. Also, most countries use 50Hz (50 Hertz or 50 cycles per second) as the AC frequency. Only a handful use 60Hz. The standard in the United States is 120V and 60Hz AC electricity.

Es igen, itt elek. Problem?

2016. dec. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!