Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Vízumlottóval kapcsolatban....

Vízumlottóval kapcsolatban. Mi a teendő ha az Electronic Diversity Visa Lottery oldalán (amerikai vízum lottó) a jelentkezőstátusz ellenőrzésnél valamiért azt a hiba üzenetet kapom hogy érvénytelenek az adatok?

Figyelt kérdés
Többször próbálkoztam, variáltam kisbetűkkel, sorrenddel, de semmi.A családban is többen próbálták, hátha én vagyok a vak, de nem. Az adatokkal onnan tudom hogy nem lehet probléma, hogy a jelentkezéskor kapott hitelesítési oldalt kinyomtattam, onnan írtam be az ellenőrzésnél, tehát a hiba lehetőség nulla, mégis azt írja ki hogy érvénytelen.

2017. máj. 4. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt valami hiba a rendszerben, ez az ok. Pròbalkozz kèsőbb is. De màr helyreállt. Facebookon "amerikai bevàndorlàs" oldalon tàjékozòdj, ott mindent megtalàlsz
2017. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Régi a kérdés.De nekem is ez volt a baj.A megoldás az hogy amikor kéri a neved csak a családnevet kell beírni nagybetűvel.Sajnos így elfogadta és idén se nyertem :D
2018. máj. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!