Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha Kanadába szeretnék költözni...

Ha Kanadába szeretnék költözni, ezek alapján ki lehetne?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, jövőre érettségizek, utána itthon, a NKE-en szeretnék tanulni biztonság és védelempolitikát. A szakleírás alapján, ezzel a diplomával elvileg lehetne dolgozni külföldön is, NATO tagországokban.


( [link]


Szóval az a kérdésem, hogy az MSc után mekkora esélyem lenne ezzel a végzetséggel Kanadában elhelyezkedni? Mindenképen olyan országba szeretnék költözni, ahol az angol is szerepel anyanyelvként, de Angliát kihagynám, mivel maga az ország nem tetszik.


Hogyan zajlana egyébként a kiköltözés? Tudom, hogy ez a 9.000000. kérdés, de örülnék ha valaki válaszolnál rá kifejtve.



2017. aug. 9. 10:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja igen, tudom hogy a Felvi.hu-n nincs leírva konkrétan, hogy NATO tagorszában lehet dolgozni, de küldtem egy emailt a HM-nak, ahol a válaszban benne volt a külföldi lehetőség.
2017. aug. 9. 10:56
 2/2 anonim válasza:

I assume that your English is good enough to get the answers to your questions from the source:


[link]

2017. aug. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!