Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha valaki magyarként az...

Ha valaki magyarként az USA-ban szeretne élni és dolgozni arra milyen lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Mit érdemes tanulni? Orvos, mérnök, pénzügy? Természetesen a tökéletes angol nyelvtudáson kívül.

2019. márc. 25. 20:53
 1/9 D. Brasco ***** válasza:
88%
Az észak amerika topicban gyakorlatilag csak ilyen kérdések vannak ezrével megválaszolva,mi az az infó amit ott nem talaltal meg?De ne aggodj....nagy általánosságban elmondható,hogy akinek itt a gyakorin kell ezután érdeklődni azt biztosan nem fenyegeti az a veszély hogy az usa-ban éljen
2019. márc. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Nézz szét itt a gyakorin, sok kérdésre választ kapsz mivel már meg vannak válaszolva csak keresni kell, hajrá :-)
2019. márc. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Na akkor ismételjük el, hátha sikerül annyiszor elmondom, hogy felfogjátok... az az USA, amit a filmen látsz, az keveseknek sikerül. Az az USA, ahova az ipam-napam évtizedekkel ezelőtt kivándorolt és a semmiből sikeres lett már nem létezik. Aki ma az USÁ-ba vándorol ki amikor az EU országaiba mehetne gond nélkül, az tényleg nem tudja, mit csinál. Ha éppen nincs munkád és nagyon megbetegszel, akkor tönkremész. Rák, egymillió dollár. Honnan lesz? Nincs szociális háló, olyan szinten, ami európainak felfoghatatlan. Nemcsak a civil pereskedés, hanem a büntetőjog is olyan méreteket öltött, hogy szó szerint mindenki folyamatosan megszegi a törvényt, csak a legtöbbel nem törődnek (olvasnivaló: Three Felonies A Day).
2019. márc. 26. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
49%
Csak halkan kérdem, hogy manapság, amikor BÁRMELY EU tagállamba legálisan lehet költözni, akkor minek erőlködik bárki is az USA-val?
2019. márc. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

4: Te jártál már valahol életedben?

Én jártam az USA-ban is, és Európát is beutaztam. Nem lehet összehasonlítani sem. Tényleg olyan, mint egy másik világ. Én megértem, ha valaki oda szeretne költözni.

Egyébként meg miért ne lehetne valakinek álma, hogy valahova elköltözik. Én meg Szentpétervárra szeretnék költözni. És? Miért fáj ez másoknak?

2019. márc. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
szinte esélytelen, szerintem tegyél le róla. alig engednek be bárkit is, rohadt sokba kerül (repjegynek meg kell lennie még mielőtt megkapod a vízumot, ami szintén pénz, bankszámlán is kell lennie "megfelelő mennyiségnek", és ha a vízumkérelmedet elkaszálják, akkor bukod a repjegyet és a vízumkérelemre kiadott pénzt is), munkavízumot szinte lehetetlen kapni, az élet drága (lakhatás, kaja), eü katasztrofálisnak drága (a biztosítások is, és nem is fedeznek mindent), az emberek buták, és akkor még a természeti katasztrófák is ott vannak. soha nem fogom megérteni, hogy miért menne bárki oda.
2019. márc. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Legyél valami elmaradott ország állampolgára, ez hatványozottan megnöveli az esélyeidet a bejutásra, hahaha
2019. márc. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
#5-ös, én a #3-ast írtam, én Vancouverben élek, Kanadában, és határozottan az a véleményem, hogy aki csak teheti, meneküljön Magyarországról, nincs semmi bajunk azzal, ha valaki erről álmodik. Csak az USA nem éppen a legjobb célpont, ennyi.
2019. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En kint elek es azok a magyarok akikkel talalkoztam itt azok altalaban csalad, hazastars utjan vannak kint. 1-2 van aki valami munkan keresztul vagy sportolokent de ok nem most jottek hanem kb 20 eve.


Azt tanuld ami a legjobban menne. Ha jo vagy benne, van tapasztalatod es elismert szakember vagy akkor lehet eselyed de semmi sem garantalt.

2019. márc. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!