Kezdőoldal » Utazás » Európa » London vagy Moszkva a jobb hely?

London vagy Moszkva a jobb hely?

Figyelt kérdés
Köszi válaszokat! :)
2010. júl. 16. 17:21
 1/4 anonim válasza:
100%

Hát attól függ:

- ha Átlag József magyar állampolgár vagy és munkát akarsz keresni, akkor Londonban könnyebb, mivel EU-s ország, Oroszországban több kört kell azért ehhez lezongorázni. Ha az előző rendszerben (mármint nem az április 11-i "fülkeforradalom" előtt, hanem a rendszerváltás előtt) magas szinten voltál párttag, várnak örömmel :D

- Ha csak úgy nézelődni mész, véleményem szerint Moszkva szebb

- Megélhetés szempontjából jobb London, mivel Moszkva a világ legdrágább városa volt tavaly (volt az indexen erről valami hír is)

- Oroszországban gyakorlatilag nincs középréteg, csak bazigazdagok és baziszegények, ami elsőre ijesztő lehet. Angliában azért van átmenet.

- Tanulás szempontjából az angliai diplomát a világon bárhol szívesen veszik, az oroszt inkább csak a volt SZU területén.


Nah hát szóval nem egyszerű ez :D

2010. júl. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De mire jobb? Nyaralni, tanulni, dolgozni, nyelvet tanulni...?
2010. júl. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nyaralni, kirándulni :)
2010. júl. 21. 19:54
 4/4 anonim válasza:
én moszkvát választanám mert még arról nem hallottam semmit és ha jól tudom ázsiában van ( ha rosszul mondom akkor tudjátok hogy 2-es voltam földrajzból!XD ) de london szerintem olcsóbb
2010. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!