Kezdőoldal » Utazás » Európa » Arról lehet tudni valamit,...

Arról lehet tudni valamit, hogy június 15 - július 1 körül a 14 napos karantén milyen formán tűnhet el?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a helyzet folyamatosan változik és senki se jós de esetleg van arról valami hogy a Schengen-i országok közti mozgást a kormány engedi-e majd vagy majd ők határoznak meg országokat és pont? Nézem az oldalakat, híreket stb. de azonkívül, hogy azt mondják hogy minél több országgal akarnak nyitni semmi konkrétumot nem olvasni.

Olyanra gondolok pl. mint sok más európai országnál (pl. csehek), ahol június 15 után engedélyezik a Schengen-en belüli mozgást.

Köszi előre is ha valaki tud segíteni!

(Július 6-tól lenne egy portugál utam ami jelenleg lehetséges, csak a karantén áll fenn mint "bonyodalom")



2020. jún. 5. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet a kérdésedre válaszolni felelősségteljesen, hiszen MINDEN KÜLSŐ DOLGOKON MÚLIK. SENKI nem tudja, mikor melyik ország nyit, illetve annyit lehet tudni, hogy pl. Spanyolország júl. 1-e után.

De hogy melyik országban mikor, milyen rendelkezéseket hoznak, ezt nem tudjuk, hiszen épp ezért RENDKÍVÜLI VESZÉLYHELYZET.

A konuliszolgálat.hu-n tudsz tájékozódni, de előre nem lehet jóformán semmit tudni.

2020. jún. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam, ezért is írtam, hogy tudom, hogy senki nem tud semmit. :/
2020. jún. 5. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elírtam: konzuliszolgálat.hu
2020. jún. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!