Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha ti Európa valamelyik más...

Ha ti Európa valamelyik más országába (hazánktól nyugatabbra inkább) költöztetek, milyen szakmában dolgoztok, hogyan éltek és mennyit tudtok félretenni egy hónap végén (Euróban és egy emberre vonatkozva, nem úgy, hogy az egész család)?

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Technical writer voltam 2 évig. Nem tudom, hogy erre van-e jó magyar kifejezés. Ez nem egy rossz szakma olyan értelemben, hogy jó angol, közepes számítógépes tudás és diploma (akármilyen, nem specifikus, etológia és történelem szakos kollégám is volt) kell hozzá, tehát sokféle háttérrel be lehet kerülni. Most egy orvosi eszközöket gyártó cégnél vagyok hasonló munkakörben, csak itt inkább az adminisztrációs feladatok vannak túlsúlyban.

Őszintén szólva nem tudom, hogy mennyit tudok félrerakni, mert a tavalyi évben az utazgatás volt a cél, nem a spórolás. Most meg ugye nem költök igazából semmire.

2020. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-es melyik ország?
2020. aug. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szlovákiában dolgozom turizmusban,a keresetemre nem mondanék semmit mert nagyon durván változó és szezonfüggő

Ha jobban érdekelnek a fizetések akkor itt mindent megtalálsz és reális:

[link]

2020. aug. 6. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Izlandon elek 16 eve , eleinte szakacsnak jottem ki felesegem takaritott.

Az evek soran gyujtottunk egy kis penzt es 3 eve megnyitottuk sajat ettermunket .

Bevetelunk a virus miatt sokat esett.

Azelott pedig jo volt , viszont az elet is nagyon nagyon draga itt.

2020. aug. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok


Írország

2020. aug. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!