Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha 30-án akarok kiutazni déli...

Ha 30-án akarok kiutazni déli országba, akkor az még vajon lehetséges lesz az elsejei szigorítások előtt?

Figyelt kérdés
Ugye szeptember 1-től szigorítanak. De én 30-án utaznék Görögországba. Vajon én még a jelenleg is érvényben lévő rendelkezések szerint fogok tudni kiutazni?
2020. aug. 24. 08:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha repülővel mész, tehát nem érintesz sárga vagy piros országot, akkor szerintem gond nélkül.
2020. aug. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A visszautazás számít. Ha az szeptemberben lesz, akár 0:00-kor, már hiába, karanténba kell menni.
2020. aug. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, szeptemberben lesz a visszautazás. A karantént be tudom vállalni. Repülővel fogok utazni.
2020. aug. 24. 09:15
 4/11 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy a nagy szigorítás nagyon más nem lehet, mint az hogy, majd minden déli államot besárgáznak és karantén.
2020. aug. 24. 09:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Miniszterelnök úr a rádióban azt mondta hogy ez a zöld-sárga-piros rendszer az iskolakezdéskor már nem lesz tartható és szeptembertől valami más lesz. Gondolom nem véletlenül hangsúlyozzák hogy senki ne utazzon, de azt is gondolom ugyanakkor hogy vélhetően haza tudsz jutni, bármi van.
2020. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, én is úgy gondolom, hogy megszűnik ez a színezés. Meg azt is, hogy haza tudok jönni, hiszen a légi közlekedés nem akkor fog leállni, ha a magyar miniszterelnök azt mondja.


De hát logikusan átgondolva milyen szigorítást hozhatnak? Határzárat nem.


Marad a karantén, csak már nem sárga országnak fogják hívni.

2020. aug. 24. 10:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Kiutazni lehet, utána is. A hazatérés lesz szigorúbb.
2020. aug. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg egy "vagy teszt vagy karantén" szigorítás lesz az általuk felsorolt országokból történő hazautazás esetén.
2020. aug. 24. 11:16
 9/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg. Vagy nem.

A légiközlekedést valóban nem Orbán vezényli. Szerencsére. És nem vitás, egyszer csak hazaérsz. Végül is, ha neked ennyi elég, menj.

2020. aug. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ugyan mitől kellene félnem?
2020. aug. 24. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!