Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tényleg kell 4 téli gumi és 2...

Tényleg kell 4 téli gumi és 2 hólánc annak aki Bécsbe akar menni télen?

Figyelt kérdés
Nekem a hajtott kerekeken van csak téli gumi és ki akarunk menni a bécsi vásárra. Jut eszembe, kb mennyi egy bögre forralt bor? (ha nem kell a bögre)
2008. nov. 29. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ami biztos hogy téligumi szükséges, de hogy 4 vagy kettö, d eszerintem négy. a hólánc meg csak a kitáblázott helyeken kell, bécs környékén nem kell.

olyan 3 € egy forralt bor.

amúgy nem nézik nagyon a téligumit. nekem a párom hetente tette meg ezt a kört most novemberben, mert cska most jöttek meg a ´teli kerekei, de meg sem állították.

2008. nov. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én jövő héten megyek haza németből, tehát át kell mennem ausztrián, utánaolvasgattam neten, idén megszigorították. ha útközben megállítanak és nincs hóláncot akkor 35-5000 eurós büntire számíthatsz, vagy nem engednek be az országba - mert osztrákoknál nov. 1-től április 1-ig kötelező a téli gumi és a hólánc de,hogy 2 vagy 4 téli gumi kell-e azt nem írták.
2010. dec. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
jah, most nézem, hogy 2 éves a kérdés :D
2010. dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!