Kezdőoldal » Utazás » Európa » Medulin? Tapasztalatok?...

Medulin? Tapasztalatok? Milyen hely?

Figyelt kérdés
Gyerekekkel szeretnénk menni 10 éves és másfél éves. Mennyire jó hely? Előnyök és hátrányok érdekelnek. Köszönöm

2021. aug. 9. 08:39
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
8%
Medulin?!Egy igazi hamisitatlan turistagettó.......ennek ugye van előnye meg hátránya is,amiket gondolom nem kell kulon ecsetelni
2021. aug. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Előnye, hogy van homokos strand (sokaknak ez fontos, bár nem értem azok miért Horvátországot választják), van óváros.

Hátránya, hogy tömeg van, horvát viszonylatban nem annyira látványos hely. Gyerekkel viszont abszolút jó választás lehet, meg nincs annyira messze a határtól.

2021. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
A homokos strandot kiegeszitenem annyival,hogy mesterséges,egy kb 400m hosszu szakaszról van szó összesen,es állandóan túlzsufolt,meg jó szemetes.
2021. aug. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkel szerintem jó, nekik talán biztonságosabb valamivel a homokos part (extrém lassan mélyül). Van "kisvasút", olyasmi mint a Margitszigeten. Közel van Pula, ott van akvárium (bár elég drága, de nekem tetszett). Mi pont egy hűvösebb napon voltunk, akkor nem volt elviselhetetlen tömeg. A strandon a homokos résznél nem nagyon van árnyék, és valamiért a minimális árnyékos rész tényleg szemetes volt, a büfében meg bömbölt a zene. Nekem összességében nem volt vele bajom, de a természetes strandok jobban tetszenek.

[link]

Itt strandoltunk tavalyelőtt, a büfé nem üzemelt, úgyhogy kevesebben voltak mint a képeken, a parthoz nagyon közel volt árnyék és tök érdekes dolgokat lehetett látni snorkelezéskor.

2021. aug. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek :)
2021. aug. 9. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!