Kezdőoldal » Utazás » Európa » Honnan tudják hogy az én...

Honnan tudják hogy az én saját pcr tesztem amit megmutatok a reptéren?

Figyelt kérdés
Covid, pcr, antigén

2021. aug. 18. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Őszintén remélem, hogy nem csalni akarsz.

Egyébként ha érdekel, elolvassák azokat a fekete bigyókat, amik betűk, és szavakká, mondatokká állnak össze.

Oltással hogyan állsz?

2021. aug. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A rajta szereplő adatok azért eléggé árulkodóak lehetnek, főleg ha nem egyezik az útleveled, igazolványod akármid adataival...

A minta vételt helyben csinálják, nem viheted oda más mintáját.

Kolléganőmnek volt ilyen gondolata, hogy a fia helyett elküldi mintavételre a kolléganőnket, aki átesett a fertőzésen, és nem esett le neki, hol van a hiba a történetben.

2021. aug. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem csalni akarok. Pfizert kaptam de egy sinos barátommal utaznánk olaszországba és a konzuli infón pcr-tvagy antigént kérnek. Vettem egy 2 darabos BionTech antigén tesztcsomagot ami 15 perc alatt elvégezhető. Nem világos hogy a hatóság honnan tudja hogy hozzám tartozik. Arra játszok hogy ne legyen gikszer a reptéren.
2021. aug. 18. 10:15
 4/9 A kérdező kommentje:
Mármint mivel a sino tudtommal még nem elfogadott ott ezért kérikaz igazolást vagy tesztet.
2021. aug. 18. 10:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Otthon elvégezhető házi tesztet sehol nem fogadnak el.
2021. aug. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%
Az otthoni teszt csak arra jó, hogy te lásd mi a szitu. Az ilyen helyekre hivatalos tesztelő helyekről hozott papír kell.
2021. aug. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az otthon végezhető tesztből gigszer lesz a reptéren. Hivatalos labor által kiadott igazolás kell. Pl. Whitelab szinte mindenhol van az országban. Antigén eredményt kb. 1 órán belül küldik emailben. Ezen rajta vannak az adatok, amit a személyi igazolvánnyal egyeztetnek a reptéren.
2021. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak sok pénz.. franc fog kiadni huszonezreket rá
2021. aug. 18. 14:38
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy otthonról hozott tesztet nem fogad el senki, én nem kockáztatnék egy nyaralást egy 8000 forintos teszt miatt. gondolj bele, a legolcsóbb helyen sem kaptok ennyiért 2 pizzát 2 doboz colával olaszországban. egyébként meg undorító, hogy ennyibe kerül egy rohadt teszt. ausztria egy hónapra 10 tesztet bíztósit ingyen. a gyógyszertárból hazaviszed a tesztet, megcsinálod és ráragasztasz egy qr-kódot. egy alkalmazáson keresztül lefényképezed a negatív tesztet és pár percen belül jön a visszaigazolás ami 24 óráig jó. mivel kinaival vagyok oltva ami ausztriába jó, de olaszországba nem fogadják el így mentem át a napokban többször az olaszokhoz.
2021. aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!