Kezdőoldal » Utazás » Európa » Társadalom biztosítást jogyan...

Társadalom biztosítást jogyan tudok igénybe venni svédországban ha nem vagyok állampolgár? Amikor elkezdek dolgozni automatikusan leveszik a bruttóból?

Figyelt kérdés

2021. aug. 22. 20:03
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
0%
Mi lenne ha olvasgatnál egy kicsit a neten a témával kapcsolatban,a helyett,hogy óránként kiírod ezeket az ostoba kerdeseidet svédországról!?!
2021. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Igen automatikusan leveszik. De azt hiszem személyi számot muszáj szerezned, azt kapsz állampolgárság nélkül is.
2021. aug. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ahelyett, hogy itt kérdezgetsz kismillió dolgot, keresd meg a neten, hivatalos oldalakon. NEM mi költözünk Svádországba, de lehet jobb lenne, ha te sem indulnál el, mert alap dolgokkal nem vagy tisztában.
2021. aug. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy 😊

Mindennek utána néztem, ám vannak dolhok amiket nem találtam meg, vagy csak egyszerűen érdekelt hogy hogy működik és mivel ez az oldal arra van hogy kérdéseket tegyek fel, gondoltam miért ne? De sajnos vannak itt fogyatékos emberek mint pl te aki azt hiszi a google mindent megold mindenben segít mindent meg lehet ott találni... Akkor miért is lett létrehozva ez az oldal? Bocsi. Mond már el 😊

2021. aug. 23. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!