Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek megéri a MÁV-ot...

Szerintetek megéri a MÁV-ot választani Spliti utazáshoz?

Figyelt kérdés

Jövőre Splitbe tervezek nyaralni. Jelenleg a repülő és a MÁV közvetlen vonata között vacilálok. Kb árba ugyan annyi lenne, csak a repülőnél az a nagy probléma, hogy késő délután érkezik meg Splitbe míg a vonat már reggel befutt a vasútállomásra.

Mi a véleményetek, megéri a MÁV Adria IC-jét választani, vagy jobban járok ha egy napot úgy mond elvesztegetek?



2021. szept. 19. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Csak akkor olcsóbb, ha nem veszel fekhelyet, de úgy meg tortúra.


De ígyis-úgyis feleslegesen pazarolsz el egy egész napot, mikor már van Zadarba Ryanair 20kg-s poggyásszal kb. 25-30 ezerért, ha időben foglalod.

2021. szept. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, most néztem wizzert csomagokkal Bécsből Splitbe augusztusba 56000ft. Délután 5re ér a városba és azért nem a legminőségibb utazást biztosítja. A MÁV is ebbe az ár kategóriába van, csak nem tudom kényelmesebb e éjjel utazni tízen x órát és nyújt e olyan szolgáltatást aki jobb egy késő délután oda érő wizzairnél.
2021. szept. 20. 05:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A Spliti reptérről 25 perc alatt bent vagy a városban a 37-es busszal.


A vonatnak előnye és hátránya is a korai érkezés. Megspórólsz 2 éjszaka árát és amikor megérkezel, akkor egy teljes nap áll előtted. Viszont a legtöbb szálláson csak kora délutántól lehet becsekkolni, így keresni kell valami csomagmegőrzőt vagy bőrönddel kell várost nézni.


Viszont a repülő ára meg nagyon borsos valóban erre a rövidke útra.

2021. szept. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Voltunk úgy :D Na, hagyjuk... 2 órás csúszás már Mo-n belül :D
2021. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vonattal mentünk, szerintem megérte, tudtunk aludni valamennyit a vonaton, délelőtt odaértünk, leadtuk a csomagot egy csomagmegőrzőben és már első nap is tudtunk programot csinálni. Utolsó nap hasonlóképpen volt idő programozni, hiszen 18 óra előtt kicsivel indult a vonat.
2023. aug. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem megérte, jót aludtam rajta :) bónuszként nem is késett egyik irányba se (pontosabban menetrend szerint érkeztünk Splitbe is és a hazaúton Szfvárra is, utóbbi esetben késéssel jártunk a Balcsi mellett, mégis behozta mielőtt leszálltunk volna róla)

Pont 29-én délelőtt értünk haza, és aznapi az utsó válasz is, azt esetleg te írtad, Nyuszikám? xD (a válaszból is minden szót pontosan így tapasztaltam)

2023. szept. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!