Kezdőoldal » Utazás » Európa » Az angliai tengerpartok milyenek?

Az angliai tengerpartok milyenek?

Figyelt kérdés

Anglia tengerpartjain mennyire jellemző a tömeg, a sok turista? A briteken kívül sokan mások is nyaralnak ott, vagy a többi európai ország lakói annyira nem preferálják? Olaszországban és Spanyolországban nagyobb tömeg van a partokon? (Tegyük fel, hogy nyárról van szó. Nyáron Angliában is tömegre kell számítani, vagy az olasz tengerhez képest jóval kevesebben vannak?)

Főleg a délen található tengerpart érdekel, ha számít ez egyáltalán. Lehet van különbség a déli meg az északi között.


A tenger hőmérséklete milyen szokott lenni?


Az árak mennyire magasak? Magasabbak egyébként a tengerparton, mint mondjuk egy kisebb angol városban?


Érdemes-e úgy megközelíteni, hogy repülővel elmegyek Londonba és onnan vonattal a konkrét tengerparti városba, ahova mennék?

Nekem Torquay a legszimpatikusabb, ha lenne lehetőségem, oda látogatnék.

A vonatra azért kérdeztem rá, mert tudtommal buszok is járnak London és a tengerpart között. Melyik a jobb megoldás?


Ha valakinek van bármilyen tapasztalata az angol tengerpartról, szívesen fogadom.



2021. okt. 8. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Te az angol tengerparton fürdeni nem fogsz, mert nyáron is hideg a víz (max 16-19 fok). A tömeg ennek ellenére nagy, mivel a britek hozzá vannak ehhez a hőmérséklethez szokva és attól, hogy nem fürdenek kijárnak a partra pihenni.

Anglia nem a vízparton döglésről szól.

2021. okt. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, itt megnézheted, hogy júliusban hányan szállingóznak arra júliusban.


https://www.youtube.com/watch?v=EgrxERsVkXU


Az a 10 ember nagyon jót fürödhet a 16-18 fokos vízben.

2021. okt. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=JS59lZ8jF8s


Cornwallban vannak elég szép tengerpartok. A víz mindig hideg de szerintem a többséget ez nem érdekli.

2021. okt. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Életemben egyszer fürödtem Angliában, akkor is csak azért, mert akkor jártam először tengernél. Anglia alkalmatlan és drága tengerpartozáshoz.
2021. okt. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Angliaban Devonban, Cornwallban tartos meleg idoben voltam olyan turkizkek es sekelyvizu strandokon, ahol meg akkor a viz is meleg volt. De ket dolgot kell tudni. Sokkal dragabb, mint Angliabol elrepulni mashova. A szallas es vendeglatas sokkal dragabb. Ezen kivul az idojaras ritkan jo, de teljesen kiszamithatatlan. Az angolok iszonyuan hozza vannak edzodve a hideghez, meg autoba ulnek, mikor meleg van. Kint elek, igy strandoltam mar, es csodalatos volt.
2021. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
St Yves tul nepszeru, de ott csoda a viz.
2021. okt. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szép, de hideg. Dolgoztam Cornwallban.
2021. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
En tavaly márciusban voltam Brightonban, pont akkor kezdődött ez a koronavirus mizéria, így a tömeget pont elkerultuk, de nyilván futodni hideg volt, viszont nagyon szép, hangulatos hely, van ott egy kis vidámpark is, én bármikor visszamennek akár télen is. :D
2021. okt. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
8-as vagyok: én is Londonból utaztam le vonattal, nincsen messze, de ha legközelebb mennek, akkor szeritnem ott szállnék meg, hogy több időm legyen ott körülnezni.
2021. okt. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!