Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szoktam nézni elhagyatott...

Szoktam nézni elhagyatott helyekről videókat. Miért van áram ott ? Valahol még víz is van. Egyes helyeken riasztó is megszólalt.

Figyelt kérdés
Elfelejtették az áramot és vizet lekapcsolni ? Ki fizeti ezeket ? Azt hittem elhagyatott helyeken nincs áram. Hogy lehet riasztó is van ?

2021. nov. 6. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Mert attól, hogy valami nincs használatban még nem jelenti azt, hogy tulajdonosa sincs, nem őrzik, stb.
2021. nov. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Akinek van pénze ilyenre az annál jobban félti nehogy azt hidd hogy bemehetsz bulizni egy idegen nyaralóba aztán a kutya se veszi észre ha meg pazarolja az energiát vizet az az ő baja lehet hogy csak direkt azért kapcsolja fel hogy elriassza a betörőket
2021. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Ezek szerintem egyeztetve vannak a tulajjal, nem hiszem, hogy csak úgy bemennek és forgatnak, azzal nagyon megütnék a bokájuk.
2021. nov. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19%
#3, aranyos a naivságod :D
2021. nov. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!