Kezdőoldal » Utazás » Európa » Közúton átkelve Magyarországró...

Közúton átkelve Magyarországról Szlovákiába tényleg olyan már, mintha másik világba, dimenzióba kerülnénk?

Figyelt kérdés

Tényleg olyan fejlett manapság (főleg Nyugat-) Szlovákia, hogy ha átmegy az ember közúton Magyarországról a határon, akkor olyan érzése támad, mintha Nyugat- Európába utazna?

Egyre több helyen olvasom ezt.



2021. nov. 20. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. nov. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem, Ausztriai határátkelőknél érzed egyből az útminőségen, hogy ez már nem Magyarország.
2021. nov. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Eszre sem veszed h hatar van...
2021. nov. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Én érzek ebben némi igazságot. Pozsony régió Szlovákia legfejlettebb, városias térsége, ezzel szemben Nyugat-Magyarország magyar viszonylatban fejlett ugyan, de mégis egy vidékiesebb, ránézésre Pozsonyhoz képest kevésbé fejlett tájék. De ha mondjuk a Sajó-völgy határ menti részéről mész át Gömörbe, hát... egyik gatyább, mint a másik.
2021. nov. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Csak az út minősége sokkal jobb, csak annyiban lehet észrevenni hogy átlépted a határt.
2021. nov. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen meg Magyarországon belül is van.

Tökéletes országút. Elhaladsz a megyetábla mellett, és onnan minősíthetetlen.

2021. nov. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én érzékeltem Szlovákiából Magyarországra, hogy még a levegő is jobb Mo-n.
2021. nov. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!