Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valakinek nincs kedve velünk...

Valakinek nincs kedve velünk tartani Norvégiába, megnézni a Prédikálószéket?

Figyelt kérdés

A kérdés véresen komoly.


És hogy tudjátok miről van szó:


[link]

[link]

[link]


2008. dec. 14. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha időm és pénztárcám engedné, én mennék- esküszöm tényleg gyönyörű lehet!!!!!!
2008. dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gyere, megoldjuk :-)
2008. dec. 14. 15:25
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Nekem van kedvem.


De sajnos se pénzem, se időm....

2008. dec. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megyünk és mennyi időre? Kell norvég tolmács? :)
2008. dec. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Engem is érdekelne:) Írhatnál róla pár konkrétumot
2008. dec. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Kedvem van, pénzem nincs, mikor gondoltátok?

Nem az első hasraütés utam lenne, pár éve az olasz Velencébe utaztam ki így, bár akkor egyedül. :-)

2008. dec. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Nekem is van kedvem menni csajszi vagyok irjatok privibe:)
2008. dec. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha lenne kinn elérhetőség, még írnék is... :-) Nna! Szóval így válaszolva mindenki kérdésére, szóval most azért nem vállalnám a túrát, lévén, hogy gyakorlatilag majdhogynem egy falon kell felmászni, így télen az kemény. Persze én nem riadok vissza semmitől, benne vagyok mindenben, de azért mégis. Valamikor tavasszal gondoltam ezt az egész mizériát, mikor még a kilátás miatt is van értelme felmászni. Elvégre az az elsődleges. Összeget és más egyebet nem nagyon tudok mondani, az elképzelés szerint hajóval mennénk fel Stavangerig Dániából. Megy repülő is közvetlenül Stavangerbe, de elég húzós, több mint százezer forint, fapados meg nem száll arra - legalábbis én nem találtam. Akit tényleg érdekel, az nyugodtan írjon a privát elérhetőségre egy levelet, és akkor már hatékonyabban lehet esetleg tovább kalkulálni - nem mintha itt bármi akadálya lenne, csak szerintem a mail hatékonyabb. Mindenkinek szép estét, napot.
2008. dec. 15. 19:23
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy meg én is imádom az ilyen üssünk a hasra túrákat, szerintem az ilyen spontán dolgok sülnek el a leginkább. Jó, persze, egy ilyen út, mint ez lenne, nem lehet azért annyira puffbele, elvégre mégsem lehet kinn aludni a havon. Bááár, egy jó hálózsákkal... :-)
2008. dec. 15. 19:26
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én idén nyáron voltam ott, nagyon szép, a parkolótól kb 1,5-2 óra feljutni. Norvégia baromi drága (egy liter tej kb 500 ft-nak megfelelő korona). H többen mentek szerintem autóval éri meg menni, mi is úgy mentünk, csak sokat kell vezetni.
2009. jan. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!