Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan juthatnék ki (pl....

Hogyan juthatnék ki (pl. valakihez vendégségbe) Finnországba?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem azt az országot,egyszer voltam kint de rendesen honvágyam van:)Szállodába nem akarok menni,meg sajnos a nyelvtudásom sem tökéletes.
2008. dec. 14. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Menjel ki au-pairnak, es akkor mindent megismerhetsz az orszagbol, meg kint is maradhatsz orokre. Egy nagyon jo ugrodeszka lenne ez a gyerekfelugyelet, mellette nyelviskolaval.
2008. dec. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
58%

Menj a Télapóhoz:D

Ő jó és mindenkit fogad.

Na viccet félretéve én a helyedben elmennék egy nyelvtanfolyamra,közben munkával gyűjtenék egykis pénzt,és abból vennék valami kicsi lakást ott(ha hosszútávra akarsz kimenni),és később azt a kicsi lakást ellehet adni,és nagyobba költözni...És ott munkátvállalni.

2008. dec. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A Télapóhoz is szivesen kimennék:):)Úgy is csak pár napról lenne szó,és lenne egy két kivánságom:))
2008. dec. 15. 06:26
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

www.couchsurfing.com

Regisztrálj, és a világ minden táján találsz embereket, akik rövidebb időre ingyen szállást adnak. Az oldal persze angol nyelvű. Egy ismerősöm így járta végig Indiát, Pakisztánt meg egy csomó másik országot.

2008. dec. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Bàr én nem lakok Finnorszàgba,de ha egyszer Svàjcba van kedved körülnézni,nàlam jöhetsz nyugodtan!:)
2008. dec. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok!Köszönöm!Szivesen megyek bárhová!Pár éve úgy jutottam el Finnországba hogy a barátnőmmel végig stoppoltuk fél Európát!:)Nagy kalandozó vagyok ha van utitársam!:)
2008. dec. 15. 09:08
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja azt azért nem mondom hogy stoppal àllj neki egész Svàjcig,de ha bàrmikor jönnél nàlam nyugodtan lehetsz ingyen ,nem kell szàllàst fizetni:))))))))))))
2008. dec. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Mehetek én is Svájcba hozzád ha lesz pénzem útiktg-re? Persze a családommal és max egy hétre. De ugye nem vagy vmi maffiavezér? Vagy emberrabló?

Akkor majd elkezdek gyűjteni. Már régen szerettem volna elmenni Svájcba. Gyerekkori álmom! Remélem majd a gyerekem mire nagyobb lesz sikerül legalább őt elvinnem oda. Meg hát sok sok helyre. De hát ez most szép álom marad!

Olyan bátor meg soha nem voltam hogy stoppolgassak, meg a bizonytalanra menjek! Engem biztos elraboltak volna, vagy lett volna velem vmi amilyen peches vagyok!


A kérdezőnek. Pl úgy hogy itt megkérsz vkit hogy tudna neked szállást adni ingyen ott. És megbeszélitek a részeleteket.

2008. dec. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Én is mennék hozzád Svájcba, ha nem baj. Van két szép szemem...de se pénzem, se a szexet nem szeretem idegenekkel :P
2008. dec. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Utolso!

Mivel làny vagyok,valoszinüleg nem eröszakolnàlak meg!

Igaz férfival élek együtt,akinek épp elsö gyermekét vàrom.

Ugyhogy nàla se lennél nyerö!

Pénzt nem fogadok el szàllàsért,én nem vagyok szar evö.

Csak mivel igen szegény körülmények közül màsztam bele a joba,igy szivesen segitek mindig màsokon.

Én nem felejtetem el,honnét jutottam idàig.

Egyébként nem azt mondtam hogy ellàtlak autoval,mozijeggyel,étteremmel,azt mondtam,nàlam lehet jönni,szàllàs ingyen!

Plussz tisztàlkodni van lehetöséged!

2008. dec. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!