Kezdőoldal » Utazás » Európa » Pár értéktelen követ felvihete...

Pár értéktelen követ felvihetek (szuvenírként) a Ryanair gépeire?

Figyelt kérdés

Olaszországból szeretnék hazavinni pár darab, kb. 20-50 dekás kis szikadarabot. Azt vihetem magammal a zsebemben vagy kézipoggyászként, vagy tiltott tárgynak számítanak?


A zsebekből mindent ki kell tenni a fémdetektor kapunál, vagy csak a fémeket?



2022. máj. 10. 00:55
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
A repülésbiztonsagi ellenőrzés szempontjából nem számítanak tiltott tárgyban, viszont természetvédelmi jogszabályba ütközHET az, hogy egyáltalán birtoklod e köveket. Én , különösen Olaszországban , óva intenélek ettől.
2022. máj. 10. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egyetértek!

Jobb nem ujjat húzni ilyesmi miatt...

2022. máj. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van valami konkrét, hivatalos oldal, ahol pontosan meg lehet tudni, mit tilos kivinni, mit nem? Nem értem, miért nincs erről semmilyen naprakész, hiteles tájékoztatás.
2022. máj. 10. 11:42
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


De attól ,hogy taxative nincs felsorolva a tiltott tárgyak között, még simán elővehetnek, természetkárosítás miatt.

2022. máj. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A zsebből mindent ki kell venni, a kövek meg senkit sem érdekelnek. (Én is hoztam már haza párszor:)) )
2022. máj. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végülis behoztam pár kis követ, senki rájuk se hederített a reptéren. Nem ettől fog elfogyni a Vezuv, összesen kb. 30 deka a hat darab kövecske.
2022. máj. 12. 03:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!