Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egyedül szoktatok utazni...

Egyedül szoktatok utazni távolabbi helyekre?

Figyelt kérdés
Ha igen nem unalmas?
2022. jún. 1. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Szerinted akik imádnak utazni, azokban ez felmerül egyáltalán?
2022. jún. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Mert az nem unalmas hogy a csajoddal pasiddal mész skivel amúgy is állandóan együtt vagy?
2022. jún. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az nem,mert van társaság :)
2022. jún. 1. 17:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam és nem, nem unalmas.
2022. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Szerinted akik imádnak utazni, azokban ez felmerül egyáltalán?"


70+ országban jártam, remélem megütöm a mércédet az utazni imádókra, de teljesen normális a kérdés. Személyiségfüggő a válasz, de sokszor tapasztaltam, hogy az egyedül utazást piedesztálra emelők között sok a krónikus szingli, akik így racionalizálják az egyedüllétet.


Nekem sokat hozzáad, ha meg tudom osztani az élményeket valaki olyannal, aki közel áll hozzám, illetve alapvetően "élénkebben" is reagálok le bármit. Jó buli, ha van egy vagy több cinkostárs, akikkel az adott szituációt, látványt, ízt, akármit azonnal megbeszélhetitek, röhögtök, stb. Egyedül utazva sem vagyok elveszve, de határozottan észrevettem, hogy az összes emlékezetesnek elkönyvelt utam, fontos utazós emlékem párral vagy társasággal volt, a szólók meg csak úgy elkönyvelődtek, hogy volt ilyen is.


Aki meg olyat ír, hogy unalmas lehet a párral utazni, az sürgősen szakítson, mert valami siralmas minőségű kapcsolatra pazarolhatja az idejét...

2022. jún. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, imádok egyedül utazni. A legjobb útjaim voltak, mert nem kellett máshoz alkalmazkodni. Annyi újdonságot látok, hogy időm sincs unatkozni. Amúgy sem vagyok egy unatkozós típus, bárhova elmegyek egyedül és jól érzem magam.
2022. jún. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!