Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan a legegyszerűbb eljutni...

Hogyan a legegyszerűbb eljutni Ulcijn-ba? (Montenegro)?

Figyelt kérdés

Ulcijn-ba tervezünk nyaralást idén, viszont nem igazán találtunk eddig repülőt vagy buszt ami egyszerűen odavinne. B opció az autó, de kincs kedvem vezetni oda-vissza.

Illetve jöhetnek vélemények/tapasztalatok is, aki járt már ott. Köszönöm szépen! :)



2022. jún. 8. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Jártam ott, és hidd el testvérem, nincs ott semmi, amiért érdemes lenne odamenned Ulcinj körnéykére. Persze mehetsz, de akkor már miért nem mész Albániába.

Egyébként kötve hiszem, hogy nem találtad meg a Wizz Podgoricai járatát + busz-vonat a tengerpartra, majd onnan busz Ulcinjba. De ennyi erővel mehetnél Tiranába is, ahonnan 50 perc Durres.

2022. jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ 1-es!

Igazából fiús-nyaralás lesz, minden évben megyünk valahova a haveri társasággal. Ami lényeges, a tengerpart, piák, chill, pihi stb. Azért gondoltunk most Montenegróba és azon belül Ulcijnba, mert mindenhol mostanság agyon van dicsérve.

Néztem a WizzAirt, csak nem volt egyértelmű, h hogyan is tudunk onnan eljutni a településre, vonattal ilyen 5-6 órás utat ír.

2022. jún. 8. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Podgorica repcsitérre elröppensz onnan vonat vagy akármi Barig onnan behuppantok egy taxiba ami 6-7 ezer huf.
2022. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem Ulinj-ra gondoltál? Az óvároson kívül nem sok látnivaló van ott, egy több kilométeres homokos tengerpart még, de ha csak kocsmázni meg henyélni akartok, arra jó lehet. Kocsit is bérelhettek Podgoricában, de szerintem nem éri meg, jóval olcsóbb saját kocsival menni.
2022. jún. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!