Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországban van cigaretta...

Horvátországban van cigaretta autómata? Hány éves kortól lehet cigarettát venni? Édesapámnak szeretnék valami különlegeset venni mert gyűjti őket minden országból.

Figyelt kérdés
Horvátországban van cigaretta autómata? Hány éves kortól lehet cigarettát venni? Édesapámnak szeretnék valami különlegeset venni mert gyűjti őket minden országból. Köszönöm!

2022. aug. 12. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom az ottani szabályokat, de nem lesz veled senki 18+ aki megvenné?
2022. aug. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

A világon sehol nem létezik semmiféle autómata. Európában általában 18+. Szerintem a cigiautomaták kimentek a divatból. Hogy őszinte legyek, német filmeket kivéve nem is láttam soha 6 évtizedem alatt.

Hogy ott a dohányboltokban mennyire veszik komolyan a dolgot nem tudom.

Itt most az Aldi azt vezette be, hogy aki láthatóan 60+ korú, attól is személyit kérnek, ha alkoholos italt vesz. Nevetséges, de értem a logikáját.

Hogy a trafikokban mi van, ha fiatal venni cigit, nem tudom.

De nem tartom valószínűnek, hogy ami igaz az egyik árusra, a másiknál is megállja.

2022. aug. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam az automatára mert ausztriában is láttam párat. Köszönöm a válaszokat!
2022. aug. 12. 11:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sincsen, egyébként ott is 18 éves kortól lehet cigit venni.
2022. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!