Kezdőoldal » Utazás » Európa » Anglia, Skócia, vagy Írország?...

Anglia, Skócia, vagy Írország? Hol élnétek szívesebben?

Figyelt kérdés
2022. aug. 17. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Írország.Bár a vidéki Anglia is csodálatos.
2022. aug. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Anglia. Tájat, kultúrát, stb. tekintve mindháromnak megvan a szépsége és karaktere, de az óceáni éghajlattal nagyon hadilábon állok, különösen a nyárnak csúfolt (valójában az év összes többi hónapjához eléggé hasonló) esős-hűvös-szeles foskombóval. Dél-Angliának legalább annyi előnye megvan, hogy évente összesen legalább két-három hetet nagyjából nyáriasnak lehet nevezni.
2022. aug. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Skócia. Írország nekem nem igazán volt emlékezetes, noha gyönyörű és mindenki vidám. Angliában szerintem bármikor tudnék élni, de igazán Skócia lett a kedvencem. A komor tájak, az esős klíma (nekem a kedvencem, se nem túl meleg, se nem túl hideg, az esőt kibírom), bájos városok és nagyon kedves emberek. Csak az akcentusuk borzalmas.
2022. aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

"Csak az akcentusuk borzalmas."

az tényleg borzalmas! csak pislogsz, hogy mit akarnak mondani.

2022. aug. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 franciasrac ***** válasza:
100%
Skócia vagy Írország.
2022. aug. 19. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Skócia
2022. aug. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!