Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen jó európai biciklis...

Milyen jó európai biciklis útvonalakat ismertek?

Figyelt kérdés

Szeretnék eljutni egy-két szebb európai városba biciklivel, viszont nagyon nehezen találok megfelelő útvonalat.


Célnak olyan városokra gondoltam, mint Milánó, Velence, Rimini.

A problémám az, hogy a google maps olyan útvonalakat generál le nekem, amiken fel kell menni biciklivel autópályára, vagy akár összesen 5000 méter emelkedőt kell megtenni, ami brutálisan sok.


Az alvást kempingekben oldanám meg. Napi 100km-t tekernék. A teljes túrára kb. 2-2,5 hetet szánnék.


A kérdésem az, hogy ismertek-e olyan biciklivel könnyen vehető útvonalat Budapest, és egy másik Európai város között, amit érdemes nyáron letekerni?


Nem feltétlenül csak azokra a városokra vagyok kíváncsi amiket felsoroltam, bármilyen város érdekel.



2022. okt. 2. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A google maps sajnos nem megbízható bicajos útvonalaknál. Nézd meg a bikemap.net vagy mapy.cz oldalakat.


Ha tanacsolhatom, ne rögtön Alpok atkelessel indítsd az első túradat külföldön. Főleg ne egyedül. Valassz könnyebb útvonalat. Pl. Vonattal valameddig és onnan bicajjal...

2022. okt. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

folytatom, mert lemaradt az előzőből...


a napi 100 km-hez mekkora edzettséged, tapasztalatod van?


Még az Alföldön is megpróbáltató lehet (főleg a fenekednek) két héten keresztül ekkora táv... Nemhogy napi többszáz méter magasságot kitekerni...


Bécset megpróbálhatod, és onnan esetleg továbbmenni Passau felé, a Donauradweg-en. A Duna mellett kb. sík terep. És sok látványosság van.

2022. okt. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A hegyeket kerülném. A Duna-menti bicikliút tényleg jó, többnyire sík. Eljutsz rajta Bécsbe, Linzbe, Passauba. Aztán az Isar menti bringaúton lemehetsz Münchenbe.
2022. okt. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3: Az Isarradweg tényleg jó, bár nekem a fentebbi (vadvizes) szakaszai tetszettek igazán! Scharnitztól Bad Tölzig...
2022. okt. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező! Hová tűntél? :)
2022. okt. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!