Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mai magyar fiatal pályakezdőkn...

Mai magyar fiatal pályakezdőknek érdemes új életet kezdeni egy másik országban?

Figyelt kérdés
Nagyon fontolgatjuk haverjaimmal a kimenetelt. Elsősorban Londonra gondolunk mivel ott van pár ismerős aki tudna segíteni.
2010. okt. 1. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
csak azt érdemes. mondjuk én a britekhez nem mennék mert elbaszott módon gyíkok, de legalább ott meg lehet élni.
2010. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Persze,mindenféleképpen megér egy próbát!Én Ausztriában voltam pályakezdő,vannak jó és rossz emlékek egyaránt,a jót meg kell tartani a rosszat el kell felejteni.Itthon nagyon rossz a helyzet,mindenféleképpen próbáljátok meg kint,kívánom hogy összejöjjön!
2010. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha esetleg van itt olyan aki ugyanigy kiment, írhatna pár sort h mire számithatunk :)
2010. okt. 1. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább Sydney be menj!

Jó idő kedves emberek és nagyon befogadóak.

Ha neked tetszik a sok eső akkor London is jó hely.

De én nem bírnék ott lakni.

De valakinek az a jó.:)

2010. okt. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatnak mindenképpen megéri. Én is kinn dolgoztam, de honvágyam volt, hazajöttem. Most viszont mennék már vissza, mert azért ugyanazért a munkért kinn dupla annyit is lehet keresni...
2010. okt. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!