Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ötleteket várok, hogy milyen...

Ötleteket várok, hogy milyen európai város van, amit februárban is érdemes meglátogatni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lisszabonban pl. olyankor már egyértelműen tavasz van.
2008. dec. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Londont mindig erdemes meglatogatni. Az ido miatt felesleges gondolkodni, mert nem lehet tudni elore, hogy fuj, esik, vagy csak hideg lesz e. De valami ezek kozul biztos, akar nyaron is ilyen az idojaras itt.

Ettol fuggetlenul barmikor!

2008. dec. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
párizs,vleence,róma,barcelona,madrid
2008. dec. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én Madridban októberben voltam és szerintem az a legjobb idő arra, úgyhogy azt nem ajánlom :).

Viszont január 22én megyek Londonba...Szerintem az februárban is tökéletes.

Esetleg még szétnézhetsz Prágában, Krakkóban, Brüsszelben...valamelyik német város.

Vagy ha a tavaszt akarod érezni akkor Athén, Palermo, Lisszabon.

2008. dec. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Prága.
2008. dec. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
Tàjföld
2008. dec. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
vagy februárban még a velencei karnevál is belefér :)asszem február 13-24ig tart
2008. dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Velence valóban szép lehet, megyek is a karneválra majd, csak állítólag jelen pillanatban épp fuldokolnak a tengervízben, annyira magas a vízállás :( Ahol jártam még eddig az Párizs (novemberben), Prága (januárban), mindegyik nagyon szép ilyen időben is. Főleg ha süt a nap, de hideg van, szerintem az a legjobb :)
2008. dec. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Ha pl. Athén rengeteg ókori nevezetességeit akarod megnézni és magát a várost úgy szintén jó a február, mert igazából nyáron a kroházok tele vannak a napszúrást viselt túristákkal! Szóval szerintem ha Athént és a hasonló déli városokat úgy akarna meglátogatni az ember hogy egyáltalán nem akar fürödni a tengerben akkor a nyár az teljesen alkalmatlan! Mediterrán városlátogatásra a február tökéletes!
2009. jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

Voltam a Velencei Karneválon, február legelején, 12-15 fok volt, szép idő volt, és a város lenyűgöző.


Októberben körbe utaztam Belgium nagy részét, Brüsszel helyett Gentet ajánlom, sokkal szebb.


Most februárban Milánóba megyek, remélem hasonlóan szép időben, mint annak idején Velencébe.

2009. jan. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!