Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudnátok nekem olyan nyaralóhe...

Tudnátok nekem olyan nyaralóhelyeket mondani Spanyolországban amelyeket még nem kaptak úgy fel?

Figyelt kérdés
Többnyire olyan helyeket találtam amelyeket tömegturizmus jellemez azonban jobban kedveljük a csendesebb, inkább természetközelibb még nem annyira felfedezett vadregényes desztinációkat ahol a parton nem heringmódra lehet pihenni. Utazási irodával szeretnénk menni bár a google streetview meg a youtube sem hozott kecsegtető eredményt az irodák álltal csendesebbnek megítélt (pl Costa Dorrada) helyekről. Vannak nyugisabb nyaralóhelyeitek spanyol nyelvterületen? ( idén anyagi okokból legfeljebb az anyaországon túl a Baleár-szigetek jöhetnek szóba, de a Kanári-térség is érdekel ) Köszönöm mindenkinek :)

2023. jan. 17. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Costa Doradan voltunk pár éve, igaz szeptemberben. Kánikula volt, de semmi tömeg. Mondjuk vadregényesnek túlzás lenne nevezni, de pont ahol voltunk, ott volt egy rövid beépítetlen rész.

[link] ,1.551853,2a,60y,345.27h,87.09t/data=!3m6!1e1!3m4!1sL2_mj4awkZVpKWHcbY9Kbg!2e0!7i13312!8i6656

2023. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg az óceán felé eső részt nézd meg, ott nincs végig beépítve minden.
2023. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!