Kezdőoldal » Utazás » Európa » A flixbus oldalán csak én nem...

A flixbus oldalán csak én nem találom, hogy honnan hova közlekedtetnek járatokat?

Figyelt kérdés
Az összes európai menetrendre lenne szükségem, de csak 2 általam választott konkrét település közötti járatokra tudok rákeresni.
2023. jan. 30. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Természetesen, nem lehet az ÖSSZES járatot megnézni, mert ez senkinek sem kell, ha valaki utazni akar, akkor X-böl Y-ba.


Ha van türelmed, akkor beadhatod az általad ismert városokat, és megkapod, amit akarsz.

Vagy esetleg megpróbálsz írni nekik - de nem hinném, hogy foglalkoznak ilyen értelemtlen dologgal.

2023. jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Flixbus mobilappot töltsd le. Ott beírod, hogy Budapest és kis térképen megjelennek, hogy hova mennek járatok.
2023. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak te:

[link]

2023. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3!

Ebből az derül ki, hogy mely városokat érint a flixbus. Az nem, hogy egy adott városból hova indulnak buszok.

2023. jan. 30. 18:30
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

Amiket érint ott nem áll meg szted? Csak lassít? Lehet integetni?

Mit számít, hogy honnan jön, ha van rajta helyed és odavisz, ahova vettél jegyet?

2023. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem ezeket a válaszokat. Ha én egy nagyobb régiót akarok felfedezni, igenis segítség látni, hogy mely pontok között van közvetlen eljutasi lehetőség. Erre való az útvonalhálózati térkép.
2023. jan. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6

Pont erre van a #3-an belinkelt térkép. Az hogy értelmi sérültek nem tudjnak kettőt kattintani az nem a mi hibánk.

2023. jan. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Micsoda stílus és értelmi brillírozások egyesektől.... ez a hozzáállás :-(((
2023. febr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!