Kezdőoldal » Utazás » Európa » Maranello/Modena Ferrari...

Maranello/Modena Ferrari múzeumokba nem lehet előre jegyet venni?

Figyelt kérdés

A honlapon írják, hogy lehet online, de végül nem elérhető a jegyvásárlási oldal, úgyhogy lehet én értek valamit félre. Aki volt már, ott vásároltátok meg a jegyet? Mik a tapasztalaitok, hogyan érdemes, mert ha lehet előre foglalni mindenképpen szeretnénk, nehogy ezért ne tudjunk elmenni.

Köszönöm szépen a segítséget!



2023. febr. 22. 10:39
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
Helyszínen vettem jegyet,semmi gond nem volt belőle.És oké hogy sokan latogatjak,én még nem hallottam olyat hogy pl valakit nem engedtek be,vagy nem tudott jegyet venni mert akkora tömeg volt.
2023. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a választ. Akkor lehet ez a lehetőség marad nálunk is.
2023. febr. 22. 12:24
 3/4 D. Brasco ***** válasza:

Ha tudsz menj el élmény vezetésre.Annyira nem egetverő az ára,kb 180-300 euró között mozog/alkalom,attol függöen milyen ferrarit viszel ki,de van amugy lamborghini is naluk....és egy órán keresztül mehetsz a környéken,igaz vegig ül majd melletted jobb 1-be egy instruktor,de ne aggodj nem kell vegig 50-el kinlodni 4.alapjaraton meg lehet lépegetni az autót mikor mondja az ember melletted.

Vagy a versenypalyara is felmehetsz,akkor is nagykabol ez az ár,de akkor ha jol emlekszem mehetsz egy probakört,es utana 3 éleset és ennyi.Az ár nagyjabol ugyanannyi de ez kb 10percig tart....viszont itt a szemét kinyomhatod.

2023. febr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eddig egyenlőre a szimulátort néztem, azt így mindenképp szeretném, de ha belefér a keretbe mindenképp kipróbáljuk az élményvezetést.
2023. febr. 22. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!