Kezdőoldal » Utazás » Európa » Riminibe érdemes elmenni...

Riminibe érdemes elmenni májusban?

Figyelt kérdés
Találtam egy elég jó utazást Riminibe, de nem ismerem a várost, aki járt már ott, tudna segíteni? Nekünk Caorle a kedvenc városunk, tisztaság van és szerintem biztonságos, de sajnos nehezen jutunk el oda. :( Bibione elmegy, Velencét egyszer jó volt látni, Lignanoba pedig akkor sem mennék, ha fizetnének érte, olyan nagy csalódás volt, fáradtan érkeztünk buszos úttal, egész nap hangosan zümmögtek a bogarak, alig találtunk boltot, hogy innivalót vehessünk, egy napra mentünk, de épp nagyon nagy hőség volt, semmi légmozgás, már 10 órakor jöttem volna haza, tiszta kiütés lettem valamitől, alig bírtam ki estig, örültem hogy hazajöhettem.. Hasonló rosszat nem szeretnék átélni, és fizetni érte. Riminibe Hotel Palazzo lenne a szállás, és repülővel mennénk.

2023. ápr. 2. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Ránéztem a repjegy árakra, 17.000 forintból megjárható Rimini májusban. Ahhoz jó, hogy láss tengert, és élvezd az olasz stílust.

De pár dolgot vegyél figyelembe: május végére is kb 20 fokos a Földközi-tenger. Szóval a fürdés MÉG nem nagy buli. És te is érzed, Rimini egy turistagettó vacak stranddal.

Közben neház olyan időpontot mondani, amikor Albánia ne lenne kihozható 20.000 Ft alatt, kihozhatsz Hurghadán egy hét all inclusive májust 4 csillagos hotelben 100 ezerből, Nizzába mehetsz 15 eFt alatt, Máltára eljutsz 11.000 forintért, de még egy Antaliai minőségi hotel eljutásig is 25.000 alatt kell fizetni.

Nem mondom, hogy ne menj RIminibe, de azt igen, hogy ahhoz hasonló szar hely kevés van.

2023. ápr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Két főnek 7 éj szállással, repjeggyel, reggelivel, összesen 209000Ft. Meggondolom.
2023. ápr. 2. 16:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak Riminibe 1 hétre nem sok értelme van. San Marinoba érdemes átugrani, meg 50 hely van a környéken. Májusban még nem igazán strandolós a hely, azon kívül igazából csak a Fellini múzeum, ami tényleg menő.
2023. ápr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekünk nem strandolás a cél, csak pihenés, jó tengerparti levegő, séták szép partokon, egy új város felfedezése. Valahogy mindig oda jutunk, hogy Caorle biztosan jobb lenne, mert már ismerjük, és minden időszakban imádunk ott lenni. 💖💖
2023. ápr. 2. 22:19
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, válaszokat.
2023. ápr. 2. 22:20
 6/8 anonim ***** válasza:
@4 De amúgy ha szeretitek ezeket az adriai gettókat, akkor próbáljatok már ki mást is Olaszországban, egész konkrétan az az ország legrosszabb része.
2023. ápr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Riminiben van az egyik legszebben kiépített igen hosszú tengerpart, ahol minden a turistákról szól.

Májusban viszont csak akkor érdemes oda menni, ha nem zavar az, hogy "ti lesztek ott egyedül".

2023. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem zavar ha nincs nagy tömeg, de elengedtük, mert egyszer voltunk már olyan helyen, hogy ha fizetnének érte, akkor se mennénk oda. :) Nem vagyunk fiatalok, és teljesen egészségesek sem, én egy nagy műtéten vagyok túl, azóta nem mindig vagyok jól. Egy rossz helyre tervezett nyaralás könnyen túlélő túrává változhat sajnos, ezért fontos jobban utána járni hogy mire lehet számítani, érdemes-e odamennünk.
2023. jún. 10. 18:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!