Kezdőoldal » Utazás » Európa » Legrosszabb nyaralás?

Legrosszabb nyaralás?

Figyelt kérdés
Kezdem én. Legrosszabb nyaralas 2019be volt, Tenerife-n. Nem volt az egy hetes nyaralas alatt 2 napig melegviz. Olcso volt az NDK-s epitesu szállo.
2023. ápr. 6. 09:47
1 2
 1/20 anonim válasza:
31%
Én 205 nyarán voltam kint Brnoban. A sör fantasztikus volt, de nem beszéltem szlovákul sem angolul. ott kellett hagynom 4 nap után
2023. ápr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
75%
2005, elírtam
2023. ápr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát az nem tul jo.
2023. ápr. 6. 10:57
 4/20 anonim válasza:
40%
De tetszett Brno, most azóta megtanultam szlovákul, angolul, idén nyáron tervezek oda menni megint.
2023. ápr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

Legrosszabb? Ezer éve volt. Kevés pénzünk volt, de kell a pihenés. Nyugati határ melletti város szállodájába írt félpanziós ellátást egy utazási iroda. Szoroztunk, osztottunk. Ez még belefér. Helyben ért a meglepetés. A félpanzió abból állt, hogy kaptunk naponta és fejenként egy 50 forintos kupont. Az étteremben a legolcsóbb tétel teknősbékaleves 52 Ft. Egy húsétel 100 forint környékén. Ehhez még felszolgálási díjat is hozzáadtak, meg várták a borravalót. A minőség csapni való volt.

Elvileg létezett 32 forintos turistamenü. Ha azt kértél, már elfogyott/még nincs készen.

Kevésbé volt rossz, csak fura egy másik utazás: Hétvégi sörtúra Brnóban. Ühüm! Sör benne volt az árban. A szálloda mellett volt egyébkét a gyár. Címkéje szerint ottani volt, de olyan is állt rajta, hogy Palackozta: Kőbányai Sörgyár.

2023. ápr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
:) :) :)
2023. ápr. 6. 11:28
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

#1 én nem értem a problémát. Egyrészt Brno Csehországban van, ahol csehül beszélnek. Másrészt attól miért kell idő előtt hazautazni, hogy nem beszéled a helyi nyelvet?

Nekem a legrosszabb nyaralásom Bulgáriában volt, még abban az időben, amikor utazási irodával utaztak az emberek. Szinte semmi meghirdetett fakultatív program nem indult, úgyhogy tétlenül ültünk a semmi közepén egy hétig. Strandoni persze nrm rossz dolog, de nem azért mentünk, és akkoriban még sokkal kevesebb lehetőség volt egyéni programok szervezésére.

2023. ápr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
35%
Én egyszer voltam egy hetet a balatonon. Senkinek nem kivánom azt az igénytelenséget, rosszul megépitett nyaralókat, vacak kajákat, buta proletár népséget, fizetős strandokat, amik ott voltak. Na ez gáz volt.
2023. ápr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
40%
+1 "szavazat" a Balatonra. Régen (kb. 30 éve) még kifejezetten szerettem, de annyit romlott azóta a színvonal, hogy már semmi örömöm nincs benne, csak a bosszúság.
2023. ápr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem kimondottan nyaralás, hanem városlátogatás egy hosszú hétvége keretében, de egyszer volt olyan, hogy megérkeztünk repülővel, és gyakorlatilag másnaptól a visszaindulásig folyamatosan láz és brutális hasmenés. A visszaindulásra már jobban lettem, de aztán a visszaérkezést követő naptól, immár itthon, újra ugyanez elkezdődött és tartott néhány napig. Szóval én biztos vagyok benne, hogy a repülőgépen kaptam el mindkétszer ugyanazt a fertőzést. A helyszínt nem is mondom, mert a város maga ilyen szempontból nem releváns. A légitársaságra meg már nem emlékszem.
2023. ápr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!