Kezdőoldal » Utazás » Európa » El mernétek utazni repülővel...

El mernétek utazni repülővel Tenerifére?

Figyelt kérdés
Én nem. Láttam egy műsorban, hogy ott milyen repülőgépbaleset volt. Ezek után én nem merek repülőre ülni.
2023. ápr. 25. 22:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az utcára se menj ki, biztos ott is volt már baleset. Sőt, olyan is volt már, akire a ház dőlt rá, úgyhogy otthon se merj maradni. 🤦‍♀️
2023. ápr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem ertem a kis logikadat. Mi koze van Tenerifenek ahhoz, hogy a hetvenes evekben meg olyan kokorszaki volt a navigacio, hogy emberi mulasztas okozott ilyet. Tenerifenek mi koze van ehhez? Meg csak nem is Madeira, ami a vilagon az egyik legneccesebb, megse volt semmi. Jajj.
2023. ápr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
42%
Odio Espana
2023. ápr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Vagy 50 éve volt az a baleset…
2023. ápr. 26. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónapja voltam, és még élek. (Nem egyedül utaztam a repülőn. Sőt, oda is több országból megy elég sok repülőjárat.)
2023. ápr. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Az a TFN-en volt, Magyarorszagrol a kozvetlen jaratok pedig a TFS-re mennek. Az eszaki repteret altalaban a spanyol belfoldi jaratok hasznaljak


Masreszt a katarsztroga 1977-ben tortent, azota par repulo jart mar arra :)

2023. ápr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A Balatonra se menjél mert abban is találtak már repülőt.

Ráadásul minden nyáron egy csomóan bele is fulladnak.

2023. ápr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
13%

"50 éve volt az a baleset"


Ez általában 50 évente szokott ismétlődni.

Tehát mostanában lesz aktuális, pont amikor mennél...

2023. ápr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%
Eddig 5x voltam és nem, nem hajóval. És bizony repültem már a szigetek között az északi reptérről, ahol a baleset történt. Durva lehet egy egész életet leélni egy pincében, nem irigyellek.
2023. ápr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

Igazad van kérdező. Hetente történnek súlyos légi balesetek, amelyekben szinte mindenki meghal. Hetente, és évek óta. Igaz ismétlésben mennek a Natgeon, de akkor is. :-)


Egyébként nem navigációs hiba volt, mint írta valaki, hanem a rendkívüli ködben kellett mozgatni a gépeket, és kommunikációs zavar történt. Azóta a fónián is változtattak, hogy ne lehessen félrehallani, félreérteni dolgokat, az eljárásrend is módosult.


Az adott reptér jelenlegi felszereltsége nem tudom milyen, de a gurítóradarok nulla látótávolságon is nagyon hatékonyak, minden földön mozgó járművet pontosan tudnak követi.

2023. ápr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!