Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tenerifén hogy van ez a busz...

Kedves Vezető kérdése:

Tenerifén hogy van ez a busz dolog' ?

Figyelt kérdés

Titsa , zöld buszokkal megyek, de valamikor ugyan arra az útvonalra 1 euró, máskor 3. Mondták hogy checkolni kell hátul is leszállássnál a kártyát, de az lehet hogy csak a Ten+ feltöltőkártyára érvényes.

Revoluttal fizetek, bármit veszek, egyből levonja, de a helyi Titsa buszoknál nem.

Hajnalba jön az értesítés általában, és mondjuk vagy korrekt, vagy 2-3 ezerrel több. Több magyart is hallok itt üvöltözni utcán, stb néha ezért :) .



2023. jún. 8. 14:05
 1/5 A kérdező kommentje:
*de tegnap haver cigit akart venni, ott is 3. jára adott vissza neki rendesen az eladó. Wtf.
2023. jún. 8. 14:09
 2/5 anonim ***** válasza:

a ten+ kartyaval olcsobb, es leszallaskor is erinteni kell, ha nem a vegallomason szallsz le, kulonben a vegallomasig szamolja a menetdijat

ha bankkartyaval fizetsz akkor magasabb aron kapod a jegyet es a sofornek kell mondani, hogy meddig kered, nincs leszallaskor is erintes

2023. jún. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyetek bérletet a gua-gua-ra!
2023. jún. 10. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2, köszi.

50 Eurós heti bérlettel negoldottam, de tényleg olyan ahogy mondtad, csak hiába csipogtam, vagy nem csipogtam lefelé, ugyan úgy terhelte hajnalba a kártyámat, úgyhogy mondom ha úgyis ilyen lehúzós az egész, akkor inkább tudom mennyit költök.


Egyébként na ez aztán nem a kézipoggyásszal bejárom az egészet, és olcsón megúszom nyaralóhely'. San Isidro ban van egy Aldi meg egy Lidl, ott tényleg olcsó minden, pl fél Euro 1 normális sör, 1 Euro 1 kenyér, stb, de ezt kompenzálja az, hogy busszal is kbaszott messze van minden egymástól 2 Köves puszta között. Volt olyan nap hogy elmentem az Aldiba reggel, busz nem jött, majdnem estére értem be a szállásra, mert mindig késik a busz A strandokon alig fürdenek, nyugdíjasok nézik a vizet mint a birkák.

Sok hippi-s, bulis videót láttam a helyről, de a valóság az hogy azok is lakókocsiban nyomuló divathippik, meg vannak a barlangi, utcai csövesek, de hogy "rendes" hippi hangulatot sehol se találtam, az biztos.

Viszont magyarhoz képest, at emberek sci-fi be illően kedvesek, árak alacsonyak pár Isten háta mögötti Aldiban, usb minden padban, buszon, Pesten már padok sincsennek szinte a belvároson kívül, és a plázába is rászólnak az emberre ha tölti a telefont, ahol már klíma se megy sehol.

So-so.

Nem rossz hely, de a partok 90% a látvány beach, olyan sós a víz, hogy lemarta a bőröm, ha párszor eljutottam egy partig.

Mert pl elmegyek busszal Los Cristianosig, lerak a város közepén az 1etlen buszmegállóba, onnan több kilométer séta a part, ahol ujabb pár óra mire talál az ember egy helyet, ahol lehet fürdeni, nem csak lesik a vizet mint az ökrök.

Siófokot is elbszták, amióta nincs Flört, Palace, rendőrKutyamentes sétány, de akkor is, inkább az ha valaki nem gyaloglással akarja tölteni nyaralásideje nagy részét. Köszi .

2023. jún. 16. 15:25
 5/5 A kérdező kommentje:
*persze igen, ott az autobérlés, Taxi, horror áron 😁)
2023. jún. 16. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!