Kezdőoldal » Utazás » Európa » Oroszországba jelenleg?

Oroszországba jelenleg?

Figyelt kérdés
Egy pár napja felmerül bennem az a kérdés hogy ha akarnák be lehet e utazni Oroszországba,mivel figyeltem a flightradart és elég sok külföldi légitársaság repül még mindig Moszkvába(Turkish airlines,Emirates,Qatar Airways,Air Serbia stb.) tehát a kérdésem az hogy meg lehetne e oldani illetve ki mennyire adják ki a vízumot. A másik része pedig hogy jelenleg körülbelül mennyi turista érkezhet a világból és Magyarországról Oroszországba?

2023. jún. 10. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
A vízumkiadás és a beléptetés ugyan szigorúbb lett, de alapvetően ha nem vagy egy rezsimellenes vlogger, akkor nem båsznak ki veled.
2023. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha kapsz vízumot akkor a repülőre felengednek, aztán az már más kérdés hogy a célreptéren esetleg nem kötnek-e bele ebbe vagy abba, pld hogy mennyi készpénz van nálad. (A szankciók miatt a szokásos bankkártyák ott most használhatatlanok).
2023. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Én 2 hete voltam Moszkvában 1 hétig.


KP ( rubel ) legyen, minimum 500.000 ft-nyi.


Oroszországban nincs hadi állapot, lehet menni.

2023. jún. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Végre egy Oroszország utazos kérdés ahol nem támadják be a kérdezőt hamis erkölcsi maszlagokkal hogy mit képzel hogy oda merészel utazni


Legolcsóbb a FlyDubai-al menni, Dubai átszállás, kártyázni nem tudsz, marad a kp, bár elvileg a tinkoff valamennyire alternatíva

2023. jún. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NTBS ***** válasza:
75%
Nyugodtan utazhatsz.
2023. jún. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

4-es vagyok, kiegészítés, mert nézegettem az árakat:


Ha Moszkvába mész, a legolcsóbb a Pegasus Airlinesszal Isztambuli átszállással (Sabiha Gökçen repülőtér), de a menetrend miatt számolnod kell egy éjszakával a két járat között. Kb 270k oda-vissza olyan jeggyel, amivel 20kg poggyászt vihetsz


Szentpétervárra jóval olcsóbb eljutni, Helsinkiig Finnair (oda-vissza 100k alatt megvan), onnan pedig Luxexpress vagy Ecolines busz, kb 90€/irány

2023. jún. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%

Azért most, hogy elelt néhány hónap megkérdezem édes kérdező, sikerült-e eljutnod a patkány ooszországba?

Szivemből kivánnám, hogy ismerj meg egy putyini diktatúrát, és közben valóban érdekel, mire jutottál a te eszeddel, és nyomorult patkány-erköocseiddel????

Amúgy Slava Ukraini, és tudod... oroszország megtámadta a szabad és független Ukrajnát. És aki akora seggfej, hogy oda menne, az cinkos. ÉS aljas szardarab.

2023. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
#7 neked amúgy van életed hogy minden ilyen jellegű kérdést figyelsz hogy aztán ugyanazt a fszságodat írogasd oda és ismeretlen embereket minősítesz névtelenül, csak mert nem ugyanaz a véleménye mint neked, és merészeli nem a nyugati országokat az érdeklődési körében tudni
2023. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!