Kezdőoldal » Utazás » Európa » Első közös nyaralásunk lesz 3...

Első közös nyaralásunk lesz 3 év után a párommal, 1 hétre megyünk Görögországba. A szállást és a benzinköltséget félbe fizettük ki. Ki fizet ilyenkor többet?

Figyelt kérdés

Ezen kivul felmerulo egyeb koltsegeket hogy rendezitek? Gondolok itt az etkezesre mondjuk

Hogy szokott ez nálatok zajlani?

Kicsit bennem van az hogy mégis ő a férfi neki azért ilyen térben több mindent kéne fizetnie nem? Mondjuk 60-40% ban legalább.

Ha elmentek a barátnőtökkel vagy barátotokkal akkor ki szokott fizetni többet?

Szoktátok hagyni ,hogy a párotok fizessen?



2023. jún. 26. 16:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
42%

Hú de egy pitiáner egy nőci vagy.

Én már kivágtalak volna!


Amúgy mi van az egyenjogúsággal??

2023. jún. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%

"mégis ő a férfi"


Ezt hívják nemi megkülönböztetésnek.

Tehát azért fizessen többet, mert te nő vagy?!

Majd akkor gyere ezzel az igényeddel vissza, ha olcsóbban kapod a benzint is a kutakon csak azért mert nő vagy!

2023. jún. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
Közös kasszán voltam az összes eddigi párommal. Ilyesmi még életemben nem merült fel, hogy valamit százalékosan kéne megosztanunk. Szerintem ha felmerülne egy kapcsolatomban hasonló akkor érezném úgy, hogy nem érdemes folytatni.
2023. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Koplárovics Béci ***** válasza:
91%
Ha ezt nem tudjátok megbeszélni, vagy fel sem mered hozni a témát, akkor minek vagytok együtt?
2023. jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
37%
A női nem szégyene vagy!
2023. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem úgy kell kiszámítani, hogy az ő farokméretének és a te mellbőségednek az átlagát beszorozzátok az IQ-dal és máris megvan az eredmény, hogy hogyan kell osztozkodni! Szívesen!
2023. jún. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi voltam ez, hogyan zajlik másoknál :D

Úgy látom itt elég sok lánynak ki van pontosan számítva mennyit kell oda adni a párjuknak, ha esztek egy zacskó chipset azt is kiszámítjátok pontosan ki mennyit evett belőle és ahhoz mérten elosztani , hogy na neked 218 Ft-ot kell oda adnod cserébe? :D

Isten óvjon az ilyen férfiaktól akik mindent kiszámolnak és azt várják na mikor adja ide a 4000 Ft-os pizza árát :D

Én nem azt mondtam, hogy mindent a férfinak kell kifizetnie azt nem is hagynám , de nem fogom amiatt szarul érezni magam ha egy 5 napos nyaralás alatt mindent fele fele fizettünk és utolsó nap meghív egy vacsorára

2023. jún. 26. 18:10
 8/27 anonim ***** válasza:
56%

Ikyen aalapon aki vezet, annak óradíjat kell beszámítani valamint a gépkocsi tulajdonosa részére amortizációt is kalkulálni kell. A hölgy számára meg a szokásos konzum díjazást esetleg, ha annyira jó, mikor használják a testét.

Minden más vegszámla szerint, ki mit fogyasztott.

2023. jún. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen számító nőket csak a lúzerek visznek nyaralni.
2023. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

9 es

Ezekszerint te ha elmész nyaralni akkor annyi nincs benned , hogy a nőt meghívd párszor vacsorára xd elvárod hogy a vacsora végén centre pontosan vissza adja a részét :D

2023. jún. 26. 19:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!