Kezdőoldal » Utazás » Európa » Turista vízum igénylése 24-es...

Turista vízum igénylése 24-es csapdája?

Figyelt kérdés

Vízum igényléshez előbb hotelt kell foglalnod, de az időpontot csak a vízumigénylés végén tudod lefoglalni, és csak akkor derül ki, hogy van szabad időpont vagy sem.

Hogy lehet ezt megszervezni?


2023. júl. 19. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:

A vízumok tudtommal elég rugalmasak általában... Legalábbis nekem eddig azok voltak. Nem volt olyan, hogy X napkor kell belépned az országba. Adtak egy 3 hónapos intervallumot és bármikor bemehettem, a lényeg az volt, hogy a 3 hónapos időintervallum végén el kellet hagynom az országot.


Ez melyik ország egyébként, ahova mennél?

2023. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem pl. kinai vizum miatt kellett repulojegy es szallas foglalas (Tibetbe mentem, azt jobb eltitkolni)


foglaltam egy draga repulojegyet, amit visszamondas eseten teljes ar visszajar es egy hotelt, ahol becsekkolaskor kell fizetni.


Amikor a vizumot megkaptam, mindket foglalast lemondtam. a hotelert ugye nem is fizettem, a repjegy arat pedig teljes osszegben visszakaptam

2023. júl. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy a 2.-s leirta. En most inteztem vizumot, kitalaltam egy semleges utitervet, bookingon mindenhova egy egesz honapra doglalat szallast, megkaptam a vizumot es toroltem az osszes fogallast.
2023. júl. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én is töröltem volna csak a pénzem úszott volna.

Nem tudom hol vannak foglalásos hotelek, legtöbb helyen fizetsz a foglalás pillanataban.

2023. júl. 19. 18:23
 5/8 anonim ***** válasza:
24-es???
2023. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

22


Miért?

2023. júl. 19. 19:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha lehetne javítani utólag ezen a megveszekedett oldalon már javítottam volna
2023. júl. 19. 19:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan helyen foglalni alibi szállást, ahol nem kérnek előre pénzt, ez az echte 24-es csapdája. Mert ugye legyen olcsó is az kamu foglalás.
2023. júl. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!