Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes Londonba utazni...

Érdemes Londonba utazni szeptemberben?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy ilyenkor a szokásosnál is esősebb az idő (amit sejtettem). Ezt úgy kell elképzelni, hogy konkrétan minden nap szakad, és ki se tudsz lépni az ajtón, vagy inkább az az időnként szemerkélős?


Főleg beltéri programokat terveznék, pl múzeumokat néznék meg, de az nyilván zavarna, ha eljutni se tudnék a helyszínig szétázás nélkül.



2023. júl. 24. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Télen több eső esik, január a legesősebb.

Nyugodtan mehetsz szeptemberben, esőkabátot vagy esernyőt azért vigyél, de nem föltétlenül fog esni az eső

2023. júl. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!
2023. júl. 24. 10:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legkiszamithatatlanabbak a nyarak. Az osz nagyon szep, sokkal tobb a nap es nem szurke, mint otthon. Es altalaban, kiveve extrem idojarasokat, normal esetben nem az a jellemzo, hogy sokaig esik, hanem barmikor eshet. Szeles a sziget, jonnek-mennek a felhok, de a napsutesek is.
2023. júl. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, es jobban jarsz egy konnyu, osszehajtott esokabattal hatizsakban, mint esernyovel, mert szeles az ido altalanossagban.
2023. júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszi!
2023. júl. 24. 11:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly szeptemberben szinte végig dög meleg volt jele se volt az ősznek. Ha nem is lesz napos, de szakadó eső meg szélvihar itt is viszonylag ritkábban van nem tart napokig, jön aztán megy is
2023. júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Angliában nem olyan az esős idő, mint itt egy őszi nap, hogy megállás nélkül esik, hanem inkább majdnem minden nap esik valamennyit. Ez lehet fél óra enyhén szemerkélő eső, meg olyan is, hogy pár órán át szakad, de aztán eláll és kisüt a nap. Minden évszakban voltam már, de olyan még sosem volt, hogy egész nap esett volna. Amíg végigjársz egy múzeumot, addig pont eláll. 😉
2023. júl. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"normal esetben nem az a jellemzo, hogy sokaig esik, hanem barmikor eshet. Szeles a sziget, jonnek-mennek a felhok, de a napsutesek is."

Hát, régebben még a nyár is ilyen szokott lenni, ezért erre számítottam, de amikor én ott jártam legutóbb, pont ugyanolyan meleg és csapadéktalan volt a nyár, mint Magyarországon, semmi felhő-jövé-menés...

2023. júl. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!