Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egy napos,Budapestről horvát...

Qborka kérdése:

Egy napos,Budapestről horvát tengerhez,buszos utazáson volt itt közületek valaki? Milyen volt?

Figyelt kérdés
2023. aug. 18. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Én voltam párszor régebben, igazából ha tudsz aludni a buszon, szerintem annyira nem vészes, 8-10 órát ki lehet bírni, aztán meg ott az egész nap (direkt olyan irodát választottunk, ahol csak éjfélkor volt visszaindulás). Ezek az utak annyiból állnak, hogy levisznek a tengerpartra, aztán este hazavisznek, sokat nem kell várni tőlük, de azért mióta van közvetlen repülőjárat Horvátországba, ezerszer inkább az.
2023. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lofefi ***** válasza:
6%

Nem voltam de szivesen adok tanácsot. Nincs annál gázabb dolog, mint hogy éjjel mész, éjjel jössz, ráadásul busszal csak azért, hogy lásd a tengert.

Miért nem csinálod azt, hogy veszel egy fapados jegyet (elég sok helyre árulnak 5-7eFt/irány árban az őszre), elmész egyik nap, hazajössz 2 napra rá. A repjegyed kijön 15 ezerből, a szállásod fejenként 2 napra mondjuk 20ezer. de legyen 25, és akkor már jobb helyen szállsz meg.

A helyi közösségi közlekedés 2-4 ezer Ft.

Ez 45.000 Ft. Másképp mondom, egy éven át 150 forintot kell félretenned rá.

És nem egy szar horvátországi tengerbámulásra mész.

2023. aug. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A párom nem ül repülőre,fél tőle,én pedig nem erőltetem. 🙂 Vagyis nem anyagi oka van.

Egyedül ilyen egy naposra elmennék.

2023. aug. 18. 16:34
 4/9 Lofefi ***** válasza:
0%

Akkor ismét elmondom, a legalja szarra fizetnél be. Azt még megértem, hogy magyarország azon 80 százalékához tartoztok, aki annyira setét, egész életében nem ül repülőre. Ok, van ilyen.

De hogy ennek nincs más alternativája, mint az egynapos horvátország, ez már vicc.

2023. aug. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a sofőr vagy sofőrök nem tudják kipihenni magukat.

Majd meglátjátok, hogy ők is kint strandolnak a tengerparton.

Vagyis odafelé ti alszotok a buszban,

visszafelé esélyes, hogy a sofőrök is.

:(

2023. aug. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4/5 Te pedig a szellemileg setét magyarok közé tartozol.


Többször repültem már,csak a párom nem mer,én pedig nem erőltetem rá az akaratomat. Bármilyen hihetetlen,de létezik ilyen,hogy tolerálunk olyat,ami számunkra elképzelhetetlen.

Nekem is van olyan,amit nem akarok,sőt több dolog is,de nem terrorizál vele,hogy de az ő kedvéért...

2023. aug. 18. 18:21
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Most komolyan azért feladod az utazás csodáját (és most itt nem az egy napos Horvátországra gondolok, hanem távoli, helyekre), mert a barátod/barátnőd azt hiszi, hogy le fogtok zuhanni? :S Számomra ez 2023-ban annyira hihetetlen.
2023. aug. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha megéri neked ennyit ülni a buszon pár óra tengerért, fizess be és próbáld ki. De én is inkább azt tudom javasolni, hogy utószezonban menjetek el 1 hosszúhétvégére, akkor olcsóbb is.


#7 van olyan, aki retteg a repüléstől, más meg a zárt terektől vagy a magasságtól. Ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni, nem azért retteg az illető, mert buta lenne.

2023. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

Horvátországba jár vonat is, hálókocsissal voltunk mi is pár éve, oda még ősszel is megy ráadásul. (Nyáron Bulgáriába is jár például, de utószezonban már nem. 😞)

Ráadásul nem heti 1x van "járat", mi is csak 5 napot voltunk, szóval nem tudom, hogy heti hány napon megy vonat egy héten, de gondolom pár napot is lehet ott tölteni. Ez a lehetőség sem kivitelezhető?

Szóval olyanon, amit te kérdezel, nem voltam, és nem is mennék, nagyon nem érné meg semmiképp, pedig egy jól megszervezett, jónak tűnő utazásért én is sok kényelmetlenségre hajlandó vagyok, de ez nem az.

A repüléstől egyébként én is félek, de ráveszem magam, mert vonzanak a távoli helyek. Horvátországba is azért mentünk vonattal, mert abban az évben már voltunk Mexikóban, és besokalltam nagyon a repüléstöl, szóval megértem kicsit a párod :)

2023. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!