Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországban hogyan,...

Horvátországban hogyan, mennyire lehet boldogulni pár napig nyelvtudás nélkül?

Figyelt kérdés
Pár napot szeretnék a családdal eltölteni a tengerparton, de nem beszélünk nyelveket.
2023. aug. 18. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár mondattal el tudtok boldogulni azért. De ha nem, akkor töltsetek le egy beszédfordito appot a Play áruházbol és az fordít nektek.
2023. aug. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Egy két alap szóval mondattal simàn. Bár én tudok angolul ,de van olyan barátnőm aki a yes meg a no -n kívül nem sokat ,mégis megtudja magát értetni.(Kézzel làbbal ,horvàt könyvvel a kezében mutogatva) :D Szerintem pár szükséges mondatnak nézz utána esetleg írd fel egy cetlire és nem lesz semmi, telon meg van google fordító vész esetére . Jó nyaralást!
2023. aug. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Illetve az még lemaradt 2. Válaszoló vagyok ,hogy sok helyen tudnak németül is. Én minden évben járok ki , és volt olyan mikor az apartman tulajával (idősebb fickó) nem mentem sokra az angollal hiába beszélem viszonylag jól, ugyanis csak németül beszélt.
2023. aug. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Én az összes szomszédos országban nyaraltam, kirándultam már


csak magyraul tudok


Mindig elboldogultam


Pár szót tudok angolul, tehát amit mondanak egyszerű dolgokat azokat azért nagyábból meghértem, a többit meg elmutogatjuk.


Éttermekben lehet gond az étlappal, de azt meg valóban egy sima google forditó segítségével is ki lehet silabizálni

2023. aug. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
El lehet boldogulni, a gond akkor van ha valami komolyabb probléma merül fel és intézkedni kell mondjuk telefonon.
2023. aug. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pár angol-német szóval el lehet lenni.
2023. aug. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit csináltok. Ahhoz, hogy becsekkoljatok egy hotelbe, meg kikérjetek egy rántott húst egy büfében, ahhoz elég lesz a kézzel-lábbal mutogatás.
2023. aug. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!