Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországban a függőágyazás...

Németországban a függőágyazás vadkempingezésnek számít? Illetve vannak medvék?

Figyelt kérdés

Jelenleg Bad Feilnbach környékén dolgozunk és mivel valamelyik nap szabadnapom lesz a héten kijelentettem a kollegáknak, hogy ne keressenek, mert erdőben akarok függőágyazni. Szerintetek erre van alkalmatos hely ami gyalog megközelíthető és nem zavarna senkit sem?

A másik, hogy próbálnak itt ijesztgetni, hogy az egyik kollega lefényképezett egy barnamedvét a szállásnál (gondolom így akarnak visszatartani, ugyanis utánanéztem, de azt írták már rég kilőtték a medvéket, ráadásul ami bevándorolt ausztriából az sem itt van)



2023. aug. 21. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:

A jó hír, hogy valóban kevés a medve.

A rossz hír, mer félnek a rengeteg farkastól.

De hajrá!


[link]

2023. aug. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, de ha van nálad medveszpré, az jó a polizei ellen is.
2023. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A következő napokban kipróbálhatnád. Szerintem nem a rendőrök fognak megbüntetni ezért.
jan. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!