Kezdőoldal » Utazás » Európa » Csehország utazás , hogyan...

Csehország utazás , hogyan működik?

Figyelt kérdés
Budapestről szeretnék utazni Csehország (Prágába) , vonattal szeretnék menni, lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban mert tudomásomra jutott , hogy van olyan vonat amelyik átszállás nélkül közlekedik Budapest-Prága közt, ezekre a vonatokra jóval utazás előtt kel a jegyet ki váltani vagy közvetlen utazás napján is meg lehet venni? Hol tudnak ebben segíteni nekem a jegyvásárlásban, utazás időpontokban,stb?
2023. szept. 5. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A lehető leghamarabb vásárolj jegyet, mert az utazás időpontjához közeledve egyre drágább. Keress a közeledben egy nemzetközi jegypénztárat és ott segíteni fognak. De a menetrendet meg tudod nézni a neten is és jegyet is lehet már évek óta online vásárolni. Én nem vagyok biztos abban, hogy elég érett vagy egy ismeretlen városba való utazásra.
2023. szept. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igen ilyen mesze még nem utaztam egyedül ezért fontos hogy közvetlen járatot találjak, nem akkarok az át szállással bajlódni! Egyébként ott várni fognak engem Prágában az állomáson kijönnek értem nem leszek egyedül!
2023. szept. 5. 12:23
 3/3 anonim ***** válasza:

A MÁV weboldalán/appban is megveheted a jegyet az EC-re.

Metropolitan és Hungária EC megy közvetlenül.


Mondjuk ha nincs sok cuccod, akkor én inkább Ryanairrel mennek, van hogy ugyanannyiba kerül. Ha nem muszáj, nem vonatoznék 7 órát.

2023. szept. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!