Kezdőoldal » Utazás » Európa » Közületek volt, nyaralt már...

Közületek volt, nyaralt már valki Abháziában, Szuhumiban?

Figyelt kérdés

Tudom nem egy átlagos turista célpont de hátha...

Ha igen tudna mesélni róla milyen volt?


2023. szept. 5. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Oda járunk minden évben a családdal.

Mit szeretnél tudni?

2023. szept. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyanyam jart ott is, egy nagy szovjet korutazason, csoporttal. Azota meg te is tudod, hogy mik tortentek, es a Google semmikepp nem biztosit eleg forrast.
2023. szept. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első, mondjuk hogy ebben a közel 10 éves [link] cikkben leirtak mennyire állják meg a helyüket 2023-ban illetve van-e javulás pl turizmus infrastruktúrában a helyiek angoltudásában meg mondjuk egy nem 5 csillagos megfizethető szálloda mennyire elfogadható egy magyar szinthez képest, hogy pl nem redvás, lepukkant nem hemzsegnek rovarok, pókok a szobákban.
2023. szept. 5. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Voltam, sima átlag posztszovjet hely, a Kaukázus legtöbb részéhez képest nem túl izgalmas, Grúzia vagy Csecsenföld nekem sokkal nagyobb élmények voltak. El lehet tölteni pár napot, az infrastruktúra ugyanaz, mint Kijevtől Bishkeken át Vlagyivosztokig minden. Tiszta és lakható szállodák elég olcsón, megoldható tömegközlekedés meg relatíve segítőkész, de azért nem túl vidám vendéglátás.
2023. szept. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 LuckyLevi ***** válasza:

#1 Vicceskedsz, vagy tényleg minden évben odajártok.


#4 Vannak hegyek, tenger, elhagyott épületek, izgalmas kaják. Miért írod, hogy nem túl izgalmas? Többi helyen mi van?

nov. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!