Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen lehetőségeim vannak,...

Milyen lehetőségeim vannak, ha le akarok telepedni Izlandon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Izland egy régi nagy álmom!Maga a béke és a nyugalom szigete.Az emberek lazák, barátságosak és befogadóak( bár személyes tapasztalatom még nincs velük kapcsolatban), viszont az vitathatatlan, hogy elképesztően szép hely, tökéletes természeti adottságokkal és mivel nagyon szeretem a természetet így méginkább hamar a szívembe zártam Izlandot.Tudom, hogy egy nagyon kultúrált és letisztult sziget, ahol az ott lakók annyira figyelnek a környezetükre, hogy szinte még egy elejtett zsebkendő sincs az egész szigeten.Hosszasan sorolhatnám, hogy miért szeretnék Izlandon élni, de.....

Hogyan lenne lehetőségem kint élni?Azt tudom, hogy nem része az EU-nak, de ugyanazok a szabályok Izlandon, mint az EU országaiban.

Milyen engedélyek szükségesek a letelepedéshez?Mennyire nehéz munkát találni és miből élnek ott az emberek?Mennyire drága a szállás és az étkezés?Az angol nyelv elég lenne?

UI.:Még nagyon az elején járok a tervezésnek, ezért kérlek ne tartsatok tudatlannak és minden segítséget megköszönök!


2023. nov. 5. 17:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
2023. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
A vendéglátásban sok munka van.
2023. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Igen én is a vendéglátást és a turizmust tartom a legvalószínűbbnek
2023. nov. 5. 18:50
 4/23 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem az Izlandi p.ncik gyönyörűek🙂

Svédországba jártam,már aki eredeti svéd szőke baromi csinosak voltak de mind 1 kaptafa volt .

Szerintem Izland is hasonló lehet.

2023. nov. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
A Rejkjavík 101-et ajánlom elolvasásra, valósabb képet ad a fővárosról, mint pár, 5-6 napot a szigeten töltött, csillogó szemű vikingmániás.
2023. nov. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Huh de nem ez Izland, mint amit te leírtál... :))))
2023. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ó bakker, megint egy lelkes óvodás, akit pofán csap majd a valóság
2023. nov. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ez a lelkes óvodás egy olyan fiatal srác, aki sokkal előrehaladottabb ostoba kortársainál és aki mer nagyot álmodni.Eddig az életben mindent elértem amit akartam és szeretem a kihívásokat....valamint lássuk be, ebben az országban az embernek nincs jövője személyes véleményem szerint.
2023. nov. 6. 22:20
 9/23 anonim ***** válasza:

Úgy látszik a google-t még nem tudja használni ez az előrehaladott fiatal srác.


De azt aláírom, hogy reálisabb elképzelés, mint azok a kérdezők, akik angoltudás nélkül akarnak Ausztráliában/USA-ban letelepedni.

2023. nov. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Igen nem véletlenül nincsenek ilyen terveim.Izland reálisabb.Mégis csak Európa
nov. 7. 08:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!