Kezdőoldal » Utazás » Európa » Zalaegerszegtől hogyan juthato...

Zalaegerszegtől hogyan juthatok el erdélybe Váradig? Gondolok itt én vonatra, vagy valamien buszra. De semmikep sem repülő.

Figyelt kérdés
Nagyon sűrgős válasz kéne , ezért raktam a kérdést a szexuális kategóriába... nagyon szépen megkérek minden moderátort h legalább még kapok egy elfogadható normális választ addig ne helyezzék át s ne töröljék a kérdésemet... NAGYON FONTOS LENNE , mert oda akarok menni dolgozni a NOKIA gyárhoz...s tudni akarom h van e vmien mód h hazajussak..KÖSZÖNÖM. S KÜLÖN KÖSZÖNET A MODERÁTOROKNAK ELŐRE IS...
2010. okt. 19. 20:53
 1/6 anonim válasza:

Figyelj, szerintem a mávnál érdeklödj, mert vonattal a legegyszerübb, de tuti lesz egy egész nap.

Nem bunkó akarok lenni, de van neted, úgyhogy légy kreatív.

Én már adtam egy támpontot.

2010. okt. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vonattal felkocogsz Pestre, ott pedig átszállsz vagy a bukaresti gyorsvonatra, vagy a Népligetből is indul távolsági busz.
2010. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hívd fel a mávot
2010. okt. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsit zavaros nekem. Ha zalaegerszegi vagy, akkor miért nem mész inkább a komáromi Nokia gyárba dolgozni? Gondolom ott jobb a fizu, mint Romániában. Ha Romániából jönnél Zalaegerszegre dolgozni, akkor közlöm, hogy itt nincs Nokia gyár. Van viszont Flextronics, ami többek között a Nokia számára is gyárt termékeket. Én Zalaegerszeg és Budapest között mindenképpen autóbusszal közlekednék (majd egy órát ráver a vonatra, bár némelyik járaton előre le kell foglalni a helyet). A továbbutazás gondolom szintén lehetséges autóbusszal és vonattal. A repülő eleve kizárt, mert Zalaegerszegnek van ugyan repülőtere, de onnan menetrend szerinti járat nem indul, mindössze a sportolási lehetőséget biztosít.
2010. okt. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
zilahi (erdély) vagyok , s innen akarok menni zalába....
2010. okt. 19. 21:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Értem. Valahogyan biztosan hazajutsz, elvégre Európában vagyunk. Nagyváradig vonattal biztosan el tudsz menni Zalaegerszegről, erről Te is meggyőződhetsz a www.elvira.hu oldalon. Onnan már gondolom haza tudsz jutni. Időben sajnos elég hosszú út lesz és gondolom nem is lesz olcsó, ha a cég nem fizeti. De talán, ha többen lesztek a környékről és valakinek lesz kocsija is, akkor mehettek együtt és így sokat spórolhattok.
2010. okt. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!