Kezdőoldal » Utazás » Európa » Három napra utaznék Bécsbe, a...

Három napra utaznék Bécsbe, a parkolást hogyan lehet megoldani?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy vannak, ilyen P+R parkolóházak, ezekről érdeklődnék. Az oldalon azt írja, hogy 24 órás jegyet lehet venni, az lenne a kérdésem, hogy hogy működik a fizetés: bemegy az ember, bent hagyja az autót pl. 3 napra és mikor kijön, kifizeti a 3 x 24 óra jegyet?

Mert láttam hogy kétfajta jegy és bejárat van (konkrétan az erdbergit néztem), a Kurzparker (ami 0-24 óra) és a Dauerparker. Akkor a 3 napra nem is lehetne bent hagyni az autót csak heti jeggyel? Vagy kijövetelnél ki lehet fizetni csak a három napot? Remélem érthető így, ezekre voatkozóan nem leltem infót.

Bocsi, ha ilyen tök egyértelmű ez valakinek, legyetek türelmesesk légyszi, még csak vonattal jártam Bécsben. :))



nov. 13. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Parkolj le valamelyik faluban és menj be onnan a városba. Az se mindegy, hogy hétköznap mész-e vagy sem.
nov. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A weboldal szerint a Dauerpark esetében előre megveszed a minimum egy heti jegyet; mindenki más a Kurzpark. A Dauerparkosoknak fenntartják a helyet, a Kurzparkosoknak meg nem (tehát a maradék helyek úgy működnek mint egy sima parkolóház).


Szerintem a 0-24 óra azt jelenti ebben az esetben, hogy nem óránként fizetsz hanem naponként.

nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Handelskai -nel van egy nagyon kis fsza parkolóház. Annak idején, amikor kijottunk, ott taroltuk a kocsit.
nov. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Na mi lett, hogy mukodott? Enfem is erdekelne, hogy 3 napra letehetem-e az autot vafy naponta kell hegyet cenni vagy hogy van ez :S
jan. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!