Kezdőoldal » Utazás » Európa » Járt innen valaki Anglia...

Járt innen valaki Anglia Cornwall nevű megyéjében? Ebből is a St Agnes nevű faluban?

Figyelt kérdés
Cornwall megy Anglia délnyugati csücskében fekvő megye. A St Agnes (Szent Ágnes) nevű falu mellett húzódó tengerpart gyönyörű. Járt valaki már ott közületek? Tudnátok mesélni róla?

nov. 16. 03:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Tényleg gyönyörű.
nov. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En nem ott, de Cornwallban es a nagyon hasonlo Eszak-Devonban bejartunk sok helyet. Gyonyoru, kulonleges. Csak az ellentmondas az Cornwallal, hogy mig Devon egy gazdag es draga megye, Cornwall a legszegenyebb. De nem hangulatosan. Egy oriasi kettosseg van. A hangulatos halaszfalvak draga es divatos udulohelyek. Angolok masodik otthont vesznek ott, a helyiek nem szeretik ezt. A parttol befele sivar, bezart on-banyak, megkeseredett emberek. Riportmusorokat dobbenve neztem. A strandtol fel ora gyaloglasra lakok nem tudnak uszni, a gyerekuk nem volt a strandon soha, es szinte magyarosan keseruek. Nem is angolok, sajat kelta nyelvuk van.

De latni erdemes, es a cudar ido is jolall neki.

nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló élményeim és tapasztalataim vannak, mint a 2-es válaszolónak. St.Agnesben nem jártam, de Ilfacombe (Devon) és Tintagel (Cornwall) között elég sok helyen. Gyönyörű vidék.
nov. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam Devonban, Cornwallban, nagyon tetszett de én cserediák voltam a kilencvenes évek elején, a tenyerükön hordoztak, mint állatkerti ritkaságot az éppen leomlott Vasfüggöny mögül. Sokkal jobban éreztem magam, mint 1 év múlva Londonban, ahol egy indiai családnál voltam elszállásolva és nagyon éreztették, hogy csak bevételi forrásnak tekintenek. Arra vágtak föl, hogy 30 fokra felfűtötték a lakást és megkerdezték, hogy nálunk otthon ugye sokat fagyoskodunk.
nov. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Cornwallban igen, St Agnes nem. Legkozelebb Perranporthban jartam, egyebkent a partok amerre mi jartunk, mindenhol nagyon szepek voltak (talan Penzance-ban nem annyira).
nov. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!