Kezdőoldal » Utazás » Európa » Húsvétkor Nápolyba szeretnénk...

Zora1 kérdése:

Húsvétkor Nápolyba szeretnénk utazni, milyen az időjárás?

Figyelt kérdés
aki már volt ebben a periodusban Nápolyban, kérem írja meg milyen az időjárás, mennyire meleg a tenger vize, mire kell figyelni, hogyan kell öltözködni?
dec. 3. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Az idő nagyon kellemes. 18-25 fok között van napközben, de este is kb. 10 fokig hűl vissza. Eső ritkán esik, viszont nagyobb szelek lehetnek ezért érdemes egy dzsekit is bekészíteni, de egy vékonyabb pulcsi mindenképp legyen napközben is. Tengerben viszont nem lehet ilyenkor fürdeni. Vagyis lehet, de kb. 13-15 fokos a víz. A statisztika alapján a max hőmérséklet 17 fok, de ilyet még nem nagyon láttam, tapasztalat inkább a 13-15 fok.
dec. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 2010-ben pont húsvét előtt egy héttel voltam Nápolyban. Sajnos ilyenkor még változékony az idő. Egyik nap 22 fok volt, másik nap esett és kb. 15 fok volt. Azzal számolj hogy nem fűtenek arrafele úgy mint itthon. Hiába max. 10 fokig hűl le a levegő este, de a klímával fűtött lakásokban a falak nem melegszenek át eléggé emiatt a falak sugározzák a hideget, pluszban csempe padló van szinte mindenhol, ami még jobban sugározza a hideget. Tengerben képtelenség ilyenkor fürdeni, legkorábban kb. május közepétől lehet megpróbálni.
dec. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom, tavaly Aprilis kozepen Maltan ugyanez volt a helyzet, hideg a lakasban es csempe mindenhol, ejjel remes szel es huvos
dec. 6. 21:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Április 20 körül voltam többször Nápolyban. Póló, farmer elég volt, meg estére egy dzseki. NApközben tökéletes kirándulóidő van, a fűtés sem hiányzott sehol.
dec. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!