Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik volt a leglegleg...

Melyik volt a leglegleg földközi-tengeri sziget, ahol eddig jártál és miért?

Figyelt kérdés
dec. 3. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Ciprus. Ott voltunk először családi nyaraláson. Azóta voltunk még kétszer. Teljessen beleszerettünk a klímába, na meg a Nissi Beachbe is.
dec. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Járda-szigetek.Szopa-tó
dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Annyira sok nincs. Mallorca az, ahol nagyon sok csodalatos hely van.

Szemely szerint en az Atlanti-ocean szigeteiert es partvidekeert rajongok. De Mallorca. Sivar tomegresort is van persze, csak nem muszaj odamenni.

dec. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Szicília, mert eddig még csak ott jártam.
dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Eddig Máltán és Cipruson voltam, mindkettő bejött.

Máltán Valletta tetszett, a városi nézelődés, az utcák, épületek igazán különlegesek, aki szereti a városnézős nyaralásokat, azoknak kihagyhatatlan, igazi kis ékszerdoboz.

Ciprus pedig a kedvenc európai úticélom, szeretem Larnaca hangulatát, a repülőgépek állandó jövés-menését, a kellemes tengerpartjait, és az sem elhanyagolható szempont, hogy nem vagyok nagyevő, de a mediterrán térségben itt ízlettek leginkább az ételek. Ayia Napa pedig egy gyönyörű hely, kár, hogy a nagy tömeg miatt főszezonban élvezhetetlen. Egyszer április végén voltam ott, akkor is sokan voltak, de legalább nem volt "heringparti" :)

dec. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Szicília. Málta és Ciprus nem lettek a szívem csücskei, nagyon szépek és jók, engem nem kapott el a hangulat. Szicíliát viszont kifogtam úgy, hogy nem volt szemetes, pedig hallottam előtte, hogy hasonló állapotok vannak, mint Nápolyban. És nagyon arra készültem, hogy nem lesz szép, aztán olyan szép volt, hogy nálam már pluszos volt a hangulat.
dec. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Szicília a top, aztán Szardínia meg Korzika és Málta.
dec. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kései Sirató ***** válasza:
54%
Kréta és Rodosz, mindkettő nagyon bejön.
dec. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
Ciprus, Ibiza és Mallorca tetszett a legjobban.
dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28%

Korfu

Ciprus nem jött be annyira

Most nyáron Szicíliába megyünk

dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!