Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ausztriában Sopronhoz közel...

Ausztriában Sopronhoz közel tudtok havas részt ajánlani?

Figyelt kérdés

Sopronba fogunk utazni egy hét múlva, és az az ötletünk támadt, hogy átruccanunk Ausztriába, hátha találunk valahol olyan helyet ahol van hó. Semmeringet láttuk, de az egy kiépített létesítmény, és 58 euró per fő, per nap. Mi azzal is megelégszünk ha egyáltalán havat látunk...

Szóval az lenne a kérdés, hogy a környéken van-e valami szép hely, ahol ebben az időszakban tuti van hó, esetleg tud az ember egy hóangyalt készíteni vagy saját szánkóval csúszni párat.

Köszi!



jan. 3. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A Rax vagy a Schneeberg kicsit közelebb van Sopronhoz, mint Semmering és ott is van hó. A hegyen megmaradt, a völgyben időjárásfüggő. A webkamerákon meg lehet nézni az aktuális hóhelyzetet.
jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szombaton megyek a Schneebergre, majd megírom milyen a hóhelyzet.
jan. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szuper, köszönöm mindkettőtöknek! 🤗

Várom a választ akkor. :)

jan. 4. 08:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem írni, hogy végül nem mentünk szombaton, mert komoly esőt mondtak a környékre. Szóval sajnos nem tudom mi a helyzet.

Dec.27-én voltam a Semmeringen, ott a sípályánál volt hó, de elég keményre volt fagyva, ott nem is tudtunk felsétálni. A másik irányba mentünk kirándulni, ott csak néhány hófolt maradt.

jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!